Aizvērt
Nākamajā numurā ceturtdien, 1. janvārī
Klientu ievērībai!

Tehnisku iemeslu dēļ "Kurzemnieka" e-versiju pa atsevišķiem numuriem nevar iegādāties. Ja vēlaties to abonēt uz 30 dienām, lūdzam atsūtīt vēstuli e-pastā: sludinajumi@kurzemnieks.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kur saņemt laikrakstu un tālruņa numuru. Mēs jums nosūtīsim informāciju par maksājumu.

Atvainojamies par pagaidu neērtībām!
Vecākas ziņas
Ģimenes dienā – koncerts un darbnīcas

Ģimenes dienā – koncerts un darbnīcas

2022. gada 16. maijā, 15:31
Ar novada bērnu un jauniešu mūzikas un deju kolektīvu koncertu un radošajām darbnīcām Kuldīgas estrādē aizvadīts Ģimenes dienas pasākums "Lecam vasarā".
Var ziedot „okupekļa” nojaukšanai

Var ziedot „okupekļa” nojaukšanai

2022. gada 12. maijā, 12:53
Trešdien, 11. maijā, portālā „Ziedot.lv” ir sākts vākt ziedojumus tam, lai Rīgā, Pārdaugavā, nojauktu t.s. Uzvaras pieminekli. Nepilnas diennakts laikā līdz 12. maija 11.30 bija saziedoti jau 79 000 eiro, un ik pēc mirkļa skaitlis pieaug.
Lidmašīnu nosēdina uz šosejas

Lidmašīnu nosēdina uz šosejas

2022. gada 11. maijā, 23:15
Naktī no 10. uz 11. maiju Dobeles novadā noritēja viens speciālo operāciju spēku starptautisko mācību “Trojan Footprint 22” taktiskais posms. Uz Liepājas–Rīgas šosejas tika nosēdināta lidmašīna.
Pievienojies Demokrātijas festivāla komandai!

Pievienojies Demokrātijas festivāla komandai!

2022. gada 9. maijā, 16:24
Otrais Demokrātijas festivāls Kuldīgā notiks 29. un 30. jūlijā, bet darba grupas pirmā tikšanās – 11. maijā 17.00 tiešsaistes vietnē “Zoom”. Aicināts ikviens, kurš vēlas pielikt roku paštaisītajiem un pašiem taisītajiem demokrātijas svētkiem.
Pirmā Goda novadniece

Pirmā Goda novadniece

2022. gada 5. maijā, 15:03
4. maijā pirmo Kuldīgas novada augstāko apbalvojumu "Goda novadnieks" saņēmusi Kuldīgas mūzikas skolas bijusī direktore, kordiriģente Maruta Rozīte, bet tradicionālo Goda balvu – 11 dažādu nozaru pārstāvji.
Upē pārkāpumi ir

Upē pārkāpumi ir1

2022. gada 21. aprīlī, 17:32
Nav iegādātas licences un makšķernieku kartes, ir sūdzības par to, ka nav varēts nopirkt vienas dienas atļauju, – tas atklājās plašā Kuldīgas novada pašvaldības policijas un Valsts vides dienesta (VVD) reidā Ventā, kurā pārbaudīti 84 makšķernieki.
Hercoga Jēkaba zaķim pa pēdām

Hercoga Jēkaba zaķim pa pēdām

2022. gada 18. aprīlī, 10:45
„Kuldīga katru reizi iepriecina un pārsteidz ar kaut ko interesantu, kas aizrauj ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos,” par Lieldienu noskaņojumu pilsētā saka Priedaines iedzīvotāja Mārīte Ābolte. Viņu kopā ar vīru Arti un meitām Alisi, Lindu un Līgu “Kurzemnieks” sastapa darbojamies jauniešu mājas pagalmā.
Glābsim krupju prinčus!

Glābsim krupju prinčus!

2022. gada 7. aprīlī, 11:34
Brīvprātīgie aicināti Rudbāržos pieteikties krupju glābšanas patruļām netālu no Bāliņu dīķa.
Tīklu darināšana iet plašumā

Tīklu darināšana iet plašumā

2022. gada 25. martā, 08:50
Vairākās Kuldīgas novada skolās bērni un skolotāji pin maskēšanās tīklus Ukrainas aizstāvjiem.
Atcels vairākus epidemioloģiskos noteikumus

Atcels vairākus epidemioloģiskos noteikumus

2022. gada 23. martā, 20:29
Samazinoties saslimstībai ar kovidu, no piektdienas, 1. aprīļa, tiks atcelti vairāki līdzšinējie epidemioloģiskās drošības noteikumi.
NATO ir šeit, lai aizstāvētu

NATO ir šeit, lai aizstāvētu

2022. gada 22. martā, 10:55
„Ukrainā notiekošo pasaule uztver nopietni. Tāpēc Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Rumānijā un Ungārijā Krievijas vadītāja Putina darbību dēļ tiks izvietoti vēl lielāki NATO spēki,” informē Kanādas bruņoto spēku pārstāvniecības Latvijā komandiera vietnieks Džeremijs Gavro.
“Kurzemniekam” balva par labu valodu

“Kurzemniekam” balva par labu valodu

2022. gada 22. martā, 10:34
Valsts valodas centra (VVC) akcijā “Latviešu valodas kvalitāte periodiskajā presē” laikraksts “Kurzemnieks” otro gadu pēc kārtas kļuvis par laureātu un ieguvis tiesības turpināt iznākt ar zīmolu Laba valoda.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.