Aizvērt
Nākamajā numurā ceturtdien, 1. janvārī
Klientu ievērībai!

Tehnisku iemeslu dēļ "Kurzemnieka" e-versiju pa atsevišķiem numuriem nevar iegādāties. Ja vēlaties to abonēt uz 30 dienām, lūdzam atsūtīt vēstuli e-pastā: sludinajumi@kurzemnieks.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kur saņemt laikrakstu un tālruņa numuru. Mēs jums nosūtīsim informāciju par maksājumu.

Atvainojamies par pagaidu neērtībām!
Vecākas ziņas
Zemessardzes gatavības pārbaude

Zemessardzes gatavības pārbaude

2022. gada 25. februārī, 20:37
Līdz 27. februārim Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes teritorijā notiek kaujas gatavības pārbaudes mācības, trenējot vienību reaģēšanas spēju. Pa ceļiem pārvietojas militārais transports un karavīri formastērpos.
Mēs esam Ukrainas pusē!

Mēs esam Ukrainas pusē!

2022. gada 24. februārī, 15:59
„Esam kopā ar Ukrainas tautu. Ukraiņi ir gatavi uzbrukumam pretoties un savu zemi aizstāvēt,” tā Krievijas iebrukumu Ukrainā 24. februāra naktī vakar nosodījis Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.
Applūst ceļi un palienes

Applūst ceļi un palienes

2022. gada 23. februārī, 20:21
23. un 24. februārī Latvijas sinoptiķi izsludinājuši oranžo, bīstamo, brīdinājumu par ūdens līmeņa paaugstināšanos Kurzemes vidienē. Kurzemnieks piedāvā ieskatīties video, kā izskatās gan Venta, gan mazās upītes pagastos.
Arvis lūdz atbalstīt viņa audzēkņus

Arvis lūdz atbalstīt viņa audzēkņus

2022. gada 22. februārī, 07:23
25. februārī ultrariteņbraucējs un sporta skolotājs, kuldīdznieks Arvis Sprude sāks 24 stundu labdarības akciju "Minies ar Arvi", kurā saziedoto naudu izmantos sporta inventāra iegādei speciālās izglītības skolēniem Kuldīgas 2. vidusskolā.
Trauksme Ukrainā – nepārejoša un visuresoša

Trauksme Ukrainā – nepārejoša un visuresoša

2022. gada 15. februārī, 19:08
„Nu, negribam mēs te Krieviju! Nekādu spēku te nepietiks, lai Ukrainu sagrābtu. Vienkārši ļaudis ir gatavi nolikt galvu. Pārāk daudz propagandas, manipulāciju, klaja naidīguma mums atklātā veidā ienāk ar Krievijas mediju starpniecību.”
Mīlestībai pa pēdām

Mīlestībai pa pēdām

2022. gada 15. februārī, 15:47
Valentīna dienas vakarā Kuldīgas kultūras centrs (KKC) pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija sagatavojis patīkamu pārsteigumu. No KKC līdz dīķim pie Kuldīgas tiesas nama pie Alekšupītes tiltiem bija izvietotas gaismas instalācijas.
Užava izgājusi no krastiem

Užava izgājusi no krastiem

2022. gada 3. februārī, 16:49
Pamatīgi pacēlies ūdens līmenis Užavas upē, appludinot palienes pļavas un ceļu, pa kuru Alsungas pagasta zemnieki var tik uz vietām, kurās ganās viņu mājlopi. Video ar šādiem skatiem feisbukā parādījās jau otrdienas rītā.
Demokrātija ir grūta!

Demokrātija ir grūta!

2022. gada 31. janvārī, 20:24
Ar saukli "Demokrātija ir grūta!" 1. februārī sākusies ziedojumu vākšanas kampaņa Demokrātijas kvartāla attīstībai Kuldīgā.
Daudz avāriju sniega dēļ

Daudz avāriju sniega dēļ

2022. gada 21. janvārī, 18:02
Vakardienas stiprais vējš un snigšana pamatīgi apgrūtināja braukšanu visā Kurzemē. Vēja nestais sniegs aizputināja brauktuves, slikti braukšanas apstākļi saglabājās arī piektdienas pēcpusdienā.
Putenī pazūd elektrība, nenotiek atceres pasākumi

Putenī pazūd elektrība, nenotiek atceres pasākumi

2022. gada 21. janvārī, 12:55
Ceturtdien, 20.janvārī, Kuldīgā visas dienas garumā piedzīvojām pamatīgu snigšanu, kas vakarā pārtapa par sniega vētru. Vēlā vakarā Liepājas, daļā Mucenieku un Smilšu ielas, kā arī Pilsētas laukumā pazuda elektrība. Atcēla arī barikāžu piemiņas ugunskuru iedegšanu Liepājas ielā pie Latvijas Pasta ēkas. Savukārt uz šosejām, lai arī tās bija tīrītas, ļoti ātri atjaunojās sniega sega un braukšana bija ļoti apgrūtināta. Lūk, mazs foto ieskats pieputinātajā pilsētā.
Jābūt daudzpusīgam, un ir negaidīti piedzīvojumi

Jābūt daudzpusīgam, un ir negaidīti piedzīvojumi

2021. gada 21. decembrī, 18:45
Vija Zariņa, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma skolotāja:
Atmiņā zinošas personības un brīnišķīgi kaimiņi

Atmiņā zinošas personības un brīnišķīgi kaimiņi

2021. gada 21. decembrī, 18:41
Ārija Stalidzāne, pensionāre:
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.