Aizvērt
Nākamajā numurā ceturtdien, 1. janvārī
Klientu ievērībai!

Tehnisku iemeslu dēļ "Kurzemnieka" e-versiju pa atsevišķiem numuriem nevar iegādāties. Ja vēlaties to abonēt uz 30 dienām, lūdzam atsūtīt vēstuli e-pastā: sludinajumi@kurzemnieks.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kur saņemt laikrakstu un tālruņa numuru. Mēs jums nosūtīsim informāciju par maksājumu.

Atvainojamies par pagaidu neērtībām!
Vecākas ziņas
„Vienīgā atšķirība ir valodā”

„Vienīgā atšķirība ir valodā”

2021. gada 28. septembrī, 10:49
Kurzemnieka publikāciju sērijā Visi zem viena kupola – astotais stāsts. Šoreiz par mazākumtautībām Latvijā, īpaši Kuldīgas novadā. Kādas ir problēmas? Vai šie cilvēki jūtas valstij piederīgi? Vai iesaistās sabiedriskajās aktivitātēs?
Gandrīz kā mājās, bet cita pilsonība un lielāka alga

Gandrīz kā mājās, bet cita pilsonība un lielāka alga

2021. gada 17. septembrī, 10:55
Kurzemnieka publikāciju sērijā Visi zem viena kupola – septītais stāsts. Šoreiz par viesstrādniekiem Latvijā, jo īpaši mūsu pusē – Kuldīgā. Kādas ir problēmas? Kam tas vajadzīgs vairāk: uzņēmējiem, valstij vai pašiem viesstrādniekiem? Kas un kāpēc darbu Latvijā izvēlas?
Nīkrācnieki un vadītāja, kas nemet plinti krūmos

Nīkrācnieki un vadītāja, kas nemet plinti krūmos

2021. gada 24. augustā, 08:18
"Kurzemnieka" publikāciju sērijā "Visi zem viena kupola" – sestais stāsts, kas ir turpinājums 10. augustā iesāktajai tēmai "Pilsoniskā sabiedrība". Kā tā veidojas, kas to ietekmē, vai cilvēki ir sabiedriski aktīvi, vai viņiem rūp dzīves vide un viņi ir vai gatavi iesaistīties pilsoniskās aktivitātēs, veidojot labāku dzīvi savā valstī.
Mainīt vispirms sevi un tad arī pasauli

Mainīt vispirms sevi un tad arī pasauli

2021. gada 10. augustā, 08:42
Kurzemnieka publikāciju sērijā Visi zem viena kupola – piektais stāsts. Šoreiz par tādu svarīgu tēmu kā pilsoniskā sabiedrība. Kā tā veidojas, kas ietekmē to, vai cilvēki ir sabiedriski aktīvi, vai viņiem rūp savas dzīves vide un vai gatavi iesaistīties pilsoniskās aktivitātēs, veidojot labāku dzīvi savā valstī.
Dezinformatīvā pandēmija

Dezinformatīvā pandēmija

2021. gada 26. jūlijā, 10:54
Kurzemnieka publikāciju sērijā Visi zem viena kupola – ceturtais stāsts, šoreiz par viltus ziņu izplatību un dezinformāciju kovida laikā.
Pandēmija iemācīja daudz

Pandēmija iemācīja daudz

2021. gada 11. jūlijā, 18:04
AIGARS ZVINGULIS ir tēvs, vīrs, vectēvs. Uzņēmējs, riteņbraucējs, cilvēks, kurš pirmais sāka trenēt pazīstamo riteņbraucēju Romanu Vainšteinu. Kuldīgas iedzīvotājs, kura ģimene ar jauno koronavīrusu mūsu pusē saskārās viena no pirmajām: saslima gan Aigars, gan sieva Anita, gan Aigara vecāki Emīlija un Ivars. Diemžēl abi vecāki, kuri kopā bija nodzīvojuši 61 gadu, no Covid-19 mira. Ko šis laiks ir mācījis? Kā mainījis dzīvi? Kādas pārdomas rodas, atskatoties uz notikušo? Saruna ar Aigaru – vienkārša, cilvēcīga, atklāta.
Diskusija. Vēlēšanas notikušas. Paplašinātā Kuldīgas novada vadība zināma

Diskusija. Vēlēšanas notikušas. Paplašinātā Kuldīgas novada vadība zināma

2021. gada 30. jūnijā, 13:55
Kas mainīsies, un vai jaunajiem deputātiem izdosies vienoties par novadam vislabākajiem attīstības lēmumiem? Par to diskutējām ar triju pašreizējo novadu vadītājām: Ingu Bērziņu (Kuldīgas novadam), Loretu Robežnieci (Latvijas attīstībai) un Daigu Kalniņu (Zaļo un Zemnieku savienība).
"Kurzemnieks" sāk publikāciju sēriju "Visi zem viena kupola".

"Kurzemnieks" sāk publikāciju sēriju "Visi zem viena kupola".

2021. gada 4. jūnijā, 12:20
Šoreiz tēma saistībā ar 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Kāda ir sabiedrības attieksme pret politiķiem, partijām? Kāpēc valda neuzticība un atsvešinātība no varas? Un kur rodama izeja, lai ievēlam tos, kam varam uzticēties?
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.