Piektdien, 31. janvārī, Kuldīgas kultūras centrā pasākumā "Jaunatnes sporta laureāts 2019" tika godināti labākie.
Eiropas un pasaules čempionāta, Latvijas jaunatnes olimpiādes (LJO), valsts izlases dalībnieki
DAMBRETĒ
Roberts Serpāns (pasaules čempionātā jauniešiem 64 lauciņu dambretē U10 grupā 3. vieta ātrajā dambretē, 5. vieta klasikā, 8. vieta ātrspēlē; Eiropas jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē U10 grupā 5. vieta ātrspēlē, 10. vieta klasikā, 14. vieta ātrajā dambretē; Latvijas jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē U10 grupā 1. vieta klasikā, 2. vieta ātrspēlē, 3. vieta ātrajā dambretē; Latvijas jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē U10 grupā 1. vieta ātrajā dambretē, 3. vieta klasikā);
Artis Madars Rancāns (17. vieta Eiropas jaunatnes čempionātā klasiskajā 100 lauciņu dambretē U16 grupā, 2. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā klasiskajā 100 lauciņu dambretē U16 grupā). Abu puišu treneris – Pēteris Gailāns.
UGUNSDZĒSĪBAS SPORTS
Roberts Špiguns (1. vieta pasaules čempionātā jauniešiem disciplīnā Izvēršanās no motorsūkņa, 6. vieta 100 m, Latvijas izlases dalībnieks, Latvijas jaunatnes čempionātā 2. vieta 100 m, 1. vieta āķkāpnēs, 2. vieta 4 x100 m stafetē, 1. vieta disciplīnā Izvēršanās no motorsūkņa);
Andris Guļaško (Latvijas izlases dalībnieks, Latvijas jaunatnes čempionātā 2. vieta 100 m, 1. vieta āķkāpnēs, 2. vieta 4 x100 m stafetē, 1. vieta disciplīnā Izvēršanās no motorsūkņa). Treneris – Juris Špiguns.
GALDA TENISS
Viktorija Poriņa (Latvijas izlases dalībniece, STAG Eiropas jaunatnes čempionāta dalībniece U18 grupā, LJO 4. vieta komandu spēlē un 3. vieta individuālajā, 3. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā individuāli, 2. vieta dubultspēlē, 3. vieta jauktajā dubultspēlē U18 grupā, 2. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā individuāli un dubultspēlē U21 grupā). Treneris – Leonīds Temjaševs.
VIEGLATLĒTIKA
Ādams Ķesters (izlases dalībnieks, 6. vieta LJO tāllēkšanā, 3. vieta Latvijas čempionātā tāllēkšanā U18 grupā, 6. vieta Baltijas komandu čempionātā);
Emīls Līdaka (izlases dalībnieks, 3. vieta LJO kārtslēkšanā, 3. vieta Latvijas čempionātā telpās un Latvijas čempionātā kārtslēkšanā U18 grupā, 12. vieta desmitcīņā Baltijas komandu čempionātā);
Ralfs Zazerskis (izlases dalībnieks, 3. vieta Latvijas čempionātā tāllēkšanā un 110 m/b skrējienā U16 grupā, 4. vieta 110 m/b Baltijas komandu čempionātā, 8. vieta desmitcīņā Baltijas komandu čempionātā);
Roberts Sorokins (izlases dalībnieks, 3. vieta LJO diska mešanā, 2. vieta Latvijas čempionātā diska mešanā U18 grupā, 5. vieta diska mešanā Baltijas komandu čempionātā);
Krista Brasla (izlases dalībniece, 2. vieta LJO augstlēkšanā, 2. vieta Latvijas čempionātā telpās un Latvijas čempionātā augstlēkšanā U18 grupā, 6. vieta augstlēkšanā Baltijas komandu čempionātā);
Kristīne Grīnberga (3. vieta LJO 100 m un 4. vieta 200 m skrējienā, 3. vieta Latvijas čempionātā 100 m un 200 m skrējienā U18 grupā, 2. vieta Baltijas komandu čempionātā);
Niks Maulis (4. vieta LJO kārtslēkšanā, 6. vieta Baltijas komandu čempionātā). Treneres: Ilze Stukule, Aija Lancmane.
VOLEJBOLS
Eduards Stieģelis (Latvijas U18 izlases dalībnieks, 2. vieta Baltijas sporta skolu/ klubu čempionātā, 1. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U16 grupā, 2. vieta Nacionālās līgas čempionātā 2. divīzijā, 5.–8. vieta LJO pludmales volejbolā);
Dāvis Storķis (Latvijas U18 izlases dalībnieks, 2. vieta Baltijas sporta skolu/klubu čempionātā, 1. vieta jaunatnes čempionātā U16 grupā, 2. vieta Nacionālās līgas čempionātā 2. divīzijā, 5.–8. vieta LJO pludmales volejbolā);
Kristians Fokerots (Latvijas U18 izlases dalībnieks un U15 izlases kandidāts, 2. vieta Baltijas sporta skolu/klubu čempionātā, 3. vieta Austrumeiropas Zonālās asociācijas pludmales volejbola čempionātā U16 grupā, 1. vieta jaunatnes čempionātā U16, 2. vieta Nacionālās līgas čempionātā 2. divīzijā);
Luīze Skudra (Latvijas U16 izlases dalībniece, Eiropas čempionātā 2. kvalifikācijas kārtas dalībniece, 4. vieta LJO pludmales volejbolā). Treneri: Agnese Megne, Jānis Jerumanis.
CĪŅAS SPORTS
Kristers Krists Rēvalds (Eiropas komandu sacensībās kikboksā 2. vieta Wako, Baltijas Open 2. vieta, Latvijas atklātajā čempionātā 2. vieta Wako).
Eduards Blūms (1. vieta Eiropas kikboksa sacensībās Wako, Baltijas Open 2. vieta, Latvijas čempionātā 2. vieta Wako);
Alekss Ļeonovs (1. vieta Eiropas kikboksa sacensībās Wako, 2. vieta Baltijas Open, Latvijas čempionātā 1. vieta). Treneris – Sergejs Ļeonovs.
BASKETBOLS
Kristaps Soldatenoks ( U14 L atvijas jaunatnes izlases dalībnieks, 5. vieta Eiropas jauniešu līgā, 1. vieta Baltijas čempionātā);
Emīls Ivanovskis (U14 Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks, 5. vieta Eiropas jauniešu līgā). Treneris – Mārtiņš Štofregens.
Izcīnījuši 1.–6. vietu Latvijas jaunatnes olimpiādē; 1.–3. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā, ieguvuši vietas Baltijas čempionātā
Lūdzu autorizējies, lai komentētu.