Aizvērt

Atvērto durvju diena Liepājas Universitātē

2018. gada 11. jūnijā, 14:26
Raksta autors: Liepājas Universitāte
Atvērto durvju diena Liepājas Universitātē
Sestdien, 16. jūnijā, 11.00 pie Liepājas Universitātes notiks Atvērto durvju diena. Tajā ikviens interesents varēs uzzināt par studiju iespējām Kurzemes lielākajā augstskolā, noskaidrot visu, kas nepieciešams, lai iestātos Liepājas Universitātē un studētu kādā no 30 studiju programmām.
Laikā no 11.00 līdz 11.30 varēs uzzināt par iestāšanās procesu, prasībām, budžeta vietām, studiju maksu un citiem praktiskiem jautājumiem. No 11.30 līdz 12.30 katra no četrām fakultātēm savus potenciālos studentus iepazīstinās ar gaidāmo studiju procesu, auditorijām, laboratorijām, pieejamo aprīkojumu, un dekāni un studiju programmu direktori atbildēs uz jautājumiem.

Studēt gribētājiem atgādinām, ka Liepājas Universitātē ir Dabas un inženierzinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba  un Vadības un sociālo zinātņu fakultāte, un tajās sagatavo speciālistus vairāk nekā 30 studiju programmās.

Studentu padomes dalībnieki gan pastāstīs par studentu dzīvi, gan, piedaloties viņu organizētajā konkursā, būs iespēja laimēt balvas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.