Aizvērt

Kurzemes Radio ēterā tiešraide no "Rally Talsi"

2018. gada 17. maijā, 13:40
Raksta autors: Kurzemes Radio
Kurzemes Radio ēterā tiešraide no "Rally Talsi"
19. maijā visas dienas garumā Kurzemes Radio ēterā - reportāžas no "Rally Talsi" ātrumposmiem kopā ar Andri Grīnvaldu.
Kā jau ierasts, arī šogad Kurzemes Radio klausītāji un rallija fani tiešraidē Kurzemes Radio ēterā varēs sekot līdzi notikumiem no Rally Talsi. Nemainīgi radio studijas vadītājs būs Andris Grīnvalds, kurš kopā ar korespondentiem no ātrumposmiem, servisa parka un citām rallija norises vietām sniegs aktuālo informāciju.

Rallija radio darbu sāks 8.30 ar informāciju par Rally Talsi programmu un 10 ātrumposmiem, kas norisināsies Talsu novadā, tajā skaitā viens paredzēts pilsētā. Šogad dalībniekiem pievienosies arī vēsturisko sporta auto ekipāžas, kā arī Latvijas rallijsprinta čempiona dalībnieki un YoungtimerRally regularitātes sacensību auto.

19. maijā Kurzemes Radio ēterā jaunāko informāciju no Rally Talsi var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Kuldīgā, Talsos FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.