Aizvērt

Rudenī Latvijas koncertzālēs izskanēs Harija Zariņa jubilejas koncertprogramma "Tu un es"

2017. gada 16. oktobrī, 10:45
Rudenī Latvijas koncertzālēs izskanēs  Harija Zariņa jubilejas koncertprogramma "Tu un es"
Foto: Publicitātes foto
Šogad Latvijas roka leģenda – ģitārists, komponists un daudzu hitu autors Harijs Zariņš – svin 60. dzimšanas dienu. Atzīmējot šo faktu, mūziķis kopā ar draugiem šā gada rudenī dosies vērienīgā koncerttūrē "Tu un es".
„Tūre būs manas jubilejas svinības, uz kurām esmu uzaicinājis savus mīļākos dziedātājus, kas, protams, ir arī mani draugi: Aiju Andrejevu, Dināru Rudāni, Antru Stafecku, Alex, Jāni Buķeli (Buku) un, protams, grupu Colt; svinēsim arī Ata Ieviņa 30 gadu jubileju. Tas nozīmē, ka koncertos klausītāji varēs dzirdēt dažādus neparastus, interesantus un nebijušus duetus, taču tas lai paliek noslēpums, jo nav vērts atklāt visas kārtis,” par gaidāmo tūri stāsta H.Zariņš.

Koncertos, protams, skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: Tu un es, Rozā lietus, Pēdējā pietura, Šonakt u.c., bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šai koncerttūrei. „Mūsu iepriekšējā koncerttūre Mīlas rokbalādes pārliecināja par to, ka cilvēkiem patīk rokbalādes, ko izpilda dažādi dziedātāji. Savukārt šajā tūrē neskanēs tikai rokbalādes vien, bet arī šis tas roķīgāks; būs pārsteigumi un īpašie viesi,” saka mūziķis.

„Harijs Zariņš ir manas sirds Goda pilsonis, viņš ir Mūziķis ar lielo burtu, kurš visu savu dzīvi ir uzticīgi kalpojis rokmūzikai, netērējoties sīkumos. Es esmu uzaugusi ar viņu un viņa mūziku. Par to esmu ārkārtīgi pateicīga, jo tas ir veidojis mani kā personību gan dzīvē, gan mūzikā.  Un visbeidzot Harijs ir labs cilvēks, kuru ļoti mīlu!” atklāj dziedātāja Aija Andrejeva. 

Savukārt dziedātājs un grupas Colt solists Atis Ieviņš pauž: „Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu. Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hitiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem! Ģitārists, komponists autors un vienkārši erudīts cilvēks. Aicinu visus, kas ir mīlējuši, visus, kas ir trakojuši un dejojuši, vienoties kopīgā ballītē koncertos visā Latvijā, atzīmējot šā leģendārā mūziķa, mana drauga Harija Zariņa, 60. dzīves jubileju! Pie reizes pacelsim kādu glāzi arī par manu trīsdesmito gadskārtu! Tiekamies!”


Harija Zariņa jubilejas tūres koncerti notiks:
19. oktobrī 19.00 Smiltenes KC,
20. oktobrī 19.00 Kuldīgas KC,
21. oktobrī 18.00 Krustpils KC,
27. oktobrī 19.00 Ādažu KC,
28. oktobrī 18.00 Liepājas OC Rožu zālē,
4. novembrī 18.00 Rojas KC,
10. novembrī 19.00 Rīgas Kongresu namā,
25. novembrī 18.00 Ogres KC.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.Vairāk informācijas:
Sandis Mohovikovs, producents
Tālr. 29131458; e-pasts: sandismoh@inbox.lv

Una Griškeviča, projekta PR vadītāja
Tālr. 29151986, e-pasts: una.griskevica@gmail.com
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.