Aizvērt

Starptautisko mediju nometne "Young Media Sharks 2017" tiks atklāta ar filmas "Atbrīvošanas diena" brīvdabas seansu Kuldīgā

2017. gada 7. augustā, 17:05
Raksta autors: Avantis
Starptautisko mediju nometne "Young Media Sharks 2017" tiks atklāta ar filmas "Atbrīvošanas diena" brīvdabas seansu Kuldīgā
Starptautiskā mediju nometne "Young Media Sharks 2017" jau šonedēļ pulcēs 50 talantīgus dažādu valstu jauniešus. Uz svinīgo atklāšanu ar filmas "Atbrīvošanas diena" seansu un sarunām ar filmas veidotājiem – režisoru Uģi Olti un producentu Uldi Cekuli – Kuldīgas "Goldingen Knight Cinema" otrdien, 8. augustā, 22.00, laipni aicināti visi interesenti.
Young Media Sharks 2017 laikā jaunieši no Baltijas valstīm nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas tādu speciālistu vadībā kā žurnāliste Inga Spriņģe (Re:Baltica), reklāmas izpildproducents no ASV Kris Mathur (Backyard Productions), radošais direktors Pauls Ķesteris (reklāmasaģentūra TBWA\LATVIJA), TV raidījumu un pasākumu vadītāja, producente Lelde Lietaviete (TV24),  Carnival Youth menedžere, Latvijas Mūzikas Eksports valdes locekle Guna Zučika, Picture Agency dibinātājs Gatis Rozenfelds un daudzi citi. Galvenā nedēļas tematika būs satura radīšana jauniešiem 21. gadsimtā – kā attīstīt ideju, rast finansējumu, kā veidot saturu, kas ne tikai iegūst popularitāti, bet ir arī sociāli nozīmīgs. Īpaša uzmanība šogad tiks vērsta jaunai multimediju formātu izveidei, kurus būtu iespējams realizēt arī citās valstīs, veidojot ilgtspējīgu sociālās uzņēmējdarbības modeli, kurā darbosies paši jaunieši.

Nometnes atklāšanā Goldingen Knight Cinema tiks demonstrēta Latvijas un Norvēģijas kopproducētā filma Atbrīvošanas diena. Vakara gaitā būs iespēja satikt un uzdot jautājumus filmas režisoram Uģim Oltem un producentam Uldim Cekulim. Filma oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā. Vairāk informācijas par pasākumu: https://www.facebook.com/events/1885073755089491/

Par filmu: "2015. gada augustā notika kaut kas vēl nebijis. Visizolētākajā valstī pasaulē, kur visu kontrolē sistēma, ieradās skandaloza rokgrupa no Rietumiem, kuru radītā enerģija spēj pacelt pusdebešķīgos augstumos. Tā bija mitoloģiska tikšanās, ko var salīdzināt ar ķīmisku reakciju.  Viens tās elements ir grupa Laibach – rokmūziķi, kuri uzauguši diktatoriskajā Dienvidslāvijā, un savā mākslā joprojām iemieso totalitārisma iedvesmotu tēlu sistēmu. Otrs elements – Ziemeļkorejas sapņu publika, kura nekad mūžā nav dzirdējusi rokmūziku, jo viņu prefektajā sistēmā tādas vienkārši nav bijis. Trešais elements ir šī unikālā eksperimenta autors, kurš spēlē Pusdieva lomu, jo gan mūziķu grupa, gan viesus uzņemošā korejiešu brigāde ir spiesta paklausīt tikai viņam."

Pateicoties galvenajam projekta atbalstītājam – Vācijas Federālajai Ārlietu ministrijai –,  jauniešiem dalība Young Media Sharks 2017 būs bez maksas. Tiks nodrošināts arī transports no Rīgas un atpakaļ, dzīvošana un ēdināšana nometnes norises vietā, kā arī filmēšanas un montāžas tehnika praktiskajiem darbiem. Nometnes partneri ir Gētes institūts Rīgā un lielākais finansētājs – Vācijas Federālā Ārlietu ministrija. Nometni atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Kuldīgas pilsēta, Baltijas-Amerikas Brīvības fonds, augstskola RISEBA un citi.


Informācijusagatavoja:
MarijaRācene,
projektakoordinatore,
marija@avantis.lv,
tālr. 26192539
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.