Aizvērt

Žurnālisti uzsākuši savu mediju pratības kampaņu – „Ieguglē, pirms cepies”

2017. gada 24. maijā, 11:15
Raksta autors: Latvijas Žurnālistu asociācija
Žurnālisti uzsākuši savu mediju pratības kampaņu – „Ieguglē, pirms cepies”
Jau kopš ASV prezidenta vēlēšanām, arī Eiropā un Latvijā sākušās aktīvas viltus ziņu medības. Izmantojot interneta neierobežotās iespējas, mūsdienās ikviens var paust savu viedokli, bet ne ikviens ir spējīgs kritiski uztvert piedāvāto informāciju. Rezultātā rodas baumas, plaukst konspirāciju teorijas un populisms. Mūsu, žurnālistu, pieredze rāda, ka cilvēki ļoti nekritiski uztver informāciju un tic visam, kas rakstīts dīvainās interneta vietnēs un sociālajos tīklos.
Lai pievērstu šai problēmai uzmanību un brīdinātu auditoriju, Latvijas Žurnālistu asociācija kopā ar Baltijas Mediju izcilības centru un Re:Baltica piedāvā kampaņu Ieguglē, pirms cepies.

Esam sagatavojuši četrus īsus video rullīšus, kuru sākumā ir bauma par sabiedrībā zināmu cilvēku, bet pēc tam seko īsas pamācības, kā atšķirt īstu ziņu no viltus.

Aktrise Dārta Daneviča ielaužas ūdeļu fermā.Arnis Krauze aiziet strādāt uz Russia Today.Dons kandidēs pašvaldību vēlēšanās.
Rinkēvičs rosina Valgu pievienot Latvijai.Idejas dzimšanā un tapšanā paldies par atbalstu McCann Riga un ASV Vēstniecībai Rīgā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.