Aizvērt

RTU Attīstības fonds izsludina stipendiju konkursu topošajiem RTU studentiem

2017. gada 21. maijā, 16:00
Raksta autors: Rīgas Tehniskā universitāte
RTU Attīstības fonds izsludina stipendiju konkursu topošajiem RTU studentiem
12. klašu skolēniem, kuri uzrādījuši izcilas sekmes mācībās un šoruden vēlas uzsākt studijas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), bet kuriem trūkst materiālā nodrošinājuma studijām, ir iespēja pieteikties stipendijai „Topošais profesionālis”.
Ikmēneša stipendijas 150 EUR vērtībā konkursa kārtībā tiks piešķirtas sešiem RTU pirmā kursa studentiem. Rūpējoties par augstākās izglītības pieejamību, konkursu ar AS Olainfarm finansiālu atbalstu organizē RTU Attīstības fonds.

Pieteikties stipendijai iespējams RTU Attīstības fonda mājaslapā fonds.rtu.lv no 15. maija līdz 31. jūlijam. Pieteikties aicināti Latvijas vidējās izglītības iestāžu 12. klašu skolēni, kuri 2017./2018. akadēmiskajā gadā vēlas uzsākt studijas kādā RTU pamatstudiju programmā.

„Katru gadu topošajiem studentiem, kuriem materiālā situācija ģimenē ir apgrūtināta, var nākties izšķirties, cik daudz laika veltīt studiju un pētniecības darbam, un cik – papildu ienākumu gūšanai ikdienas izdevumu segšanai. Tieši tādēļ neatsverams ir mecenātu atbalsts izcilākajiem jauniešiem. Topošais profesionālis ir īpaši nozīmīga atbalsta stipendija, kas RTU 1. kursa studentiem sniedz iespēju jau pašā studiju sākumā vairāk koncentrēties uz to, kā kļūt par izciliem savas nozares profesionāļiem, tādējādi nākotnē sniedzot ieguldījumu visas valsts attīstībā,” atzīst nodibinājuma Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds izpilddirektors Artūrs Zeps.

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās. Pirmajā kārtā skolēnam jāiesniedz pieteikuma anketa, CV, informācija par ģimenes materiālo stāvokli, sekmes apliecinošs dokuments un motivācijas vēstule, kurā jānorāda vēlamā RTU studiju programma un jāieskicē nākotnes plāni pēc studijām. Otrā kārta notiks augustā, kad jau būs zināmi uzņemšanas rezultāti. Tad uz klātienes intervijām tiks aicināti konkursa finālisti — stipendiju pretendenti, kuri būs uzņemti RTU.

Pretendentu sniegumu vērtēs konkursa komisija, kuras sastāvā būs RTU Attīstības fonda, konkursa atbalstītāja AS Olainfarm, kā arī RTU zinātniskā un akadēmiskā personāla pārstāvji. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz augusta beigām, un stipendiju ieguvēji finansiālo atbalstu saņems visa pirmā studiju gada garumā.

Plašāka informācija par konkursu pieejama RTU Attīstības fonda mājaslapā fonds.rtu.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.