Aizvērt

Profesionālās pilnveides kursos aicina apgūt režiju un aktiermeistarību

2017. gada 16. maijā, 14:20
Raksta autors: Latvijas Kultūras akadēmija
Profesionālās pilnveides kursos aicina apgūt režiju un aktiermeistarību
Līdz 31. augustam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicina pieteikties profesionālās pilnveides izglītības programmai „Režija un aktiermeistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem”.
Programmas ietvaros tiks organizēti kursi četrās sesijās: 11.–15.09., 16.–20.10., 6.–10.11., 4.–8.12. ( kopumā 160 stundas). Kursi norisināsies LKA Eduarda Smiļģa teātra muzejā (E.Smiļģa ielā 37).  

Programma paredzēta skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem, skolēnu interešu izglītības jomā strādājošajiem pedagogiem u.c. Programmas mērķis ir paplašināt zināšanas un padziļināt izpratni par režijas un aktiera mākslas teorētiskajiem un praktiskajiem pamatprincipiem, attīstīt prasmes un iemaņas šo principu piemērošanai darbā ar skatuves mākslas kolektīviem.

Nodarbību mērķis ir veicināt skatuves mākslas kolektīvu vadītāju izpratni un zināšanas par teātra mākslas radošajiem procesiem, kā arī sniegt iespējamās atbildes uz dažādiem pedagogu praksē samilzušiem jautājumiem. 

Programmas vadītāja: docente Rita Lūriņa.

Kursos paredzētas šādas praktiskās un teorētiskās nodarbības: Režijas un aktiera mākslas teorija un prakse, Skatuves kustība un deja, Runa un teksta analīze, Teātra vēsture un Drāmas teorija. Kursu dalībniekiem būs iespēja strādāt pieredzējušu LKA pedagogu – prof. Jāņa Siliņa, asoc. prof Mihaila Gruzdova, asoc. prof. Annas Eižvertiņas, doc. Indras Rogas, doc Elmāra Seņkova, asoc. prof. Līgas Ulbertes, doc. Rutas Vītiņas, lekt. Anitas Sproģes u.c. vadībā.

Pēc kursu pabeigšanas dalībnieki saņems LKA diplomu par profesionālās pilnveides programmas Režija un aktiermeistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem 160 stundu apguvi.

Lai pieteiktos kursiem, ir jāaizpilda pieteikuma anketa (pieejama šeit: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/talakizglitiba/rezija-un-aktiermeistariba/) un jānosūta uz e-pastu kursi@lka.edu.lv līdz 31. augustam (vai brīdim, kad tiks pilnībā nokomplektēta grupa).

Maksa par kursu apguvi EUR 340.00.


Aija Lūse
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Latvijas Kultūras akadēmija
Tālr. 67114807, 29107218
https://www.lka.edu.lv
https://twitter.com/LKAkademija
https://www.facebook.com/LKAkademija
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.