Aizvērt

Snēpelē nodegusi automašīna

2020. gada 23. martā, 11:01
Raksta autors: Alberts Dinters, Daina Tāfelberga
Snēpelē nodegusi automašīna
Foto: Alberts Dinters
Pagājušajā nedēļā Kuldīgas novada Snēpeles pagastā Valsts policijai un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam bijis izsaukums uz "Mazsālijām", kur nakts melnumā nodegusi automašīna.
Viesu nama "Mazsālijas" īpašniece Gunita Štorha uzskata, ka auto aizdedzināšana nav atriebība. Ne personīgi, ne uzņēmumam neesot nenokārtotu rēķinu vai ienaidnieku. Iespējams, ļaunprātīgā rīcība nav vērsta pret konkrētiem cilvēkiem. „Tonakt bija vētra, un mājās nebija elektrības. Par laimi, vējš pūta no citas puses; ja pūstu uz mājām, bojā ietu cilvēki,” saka G.Štorha. Viņa cer, ka policija vainīgo atradīs un iegūs pierādījumus, lai viņš tiktu notiesāts un turpmāk nenodarītu postu citiem.

Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieks Normunds Aleckis Kurzemniekam apstiprināja, ka šāds notikums ir bijis, bet izmeklēšanas labad no plašākiem komentāriem atturējās.

Kuldīgā jau bijuši vairāki gadījumi, kad automašīna tiek nodedzināta gan mediju, gan tirdzniecības, gan likumsargājošo iestāžu pārstāvjiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.