Aizvērt

Jūrkalnē Nacionālais kauss motokrosā

2021. gada 1. oktobrī, 10:48
Jūrkalnē Nacionālais kauss motokrosā
2. oktobrī, no plkst. 10.00 Jūrkalnē notiks Nacionālā kausa piektais posms motokrosā.
Jūrkalnes “Dižbedrē” motokrosa sacensības notiek jau vairāk kā 15 gadus, taču Nacionālais kauss motokrosā Jūrkalnē notiks otro gadu pēc kārtas. Trase ir unikāla ar savu lielisko pārredzamību, atrašanos blakus jūras stāvkrastam un īpašu smilšu segumu, kas ļauj aizvadīt sacensības agros pavasaros un vēlos rudeņos. Tomēr tā nebūt nav tik viegla, kā sākumā varētu šķist. Trases segums ir pateicīgs sacensībām agrā pavasarī un vēlā rudenī, jo dubļu tur praktiski nav.
Sacensību organizators Guntis Spade stāsta, ka trase ir izveidota smilšu karjerā, kas atrodas tuvu jūrai un blakus bijušajai armijas daļai. “Pamatā tās segums ir smiltis, tāpēc tā nav tik viegla. Trasei ir dabīgais reljefs ar uzbraucieniem un nobraucieniem. Tas trasē rada savu “odziņu”. Tā sportistiem ir interesanta un atšķiras no citām motokrosa trasēm. Prieks, ka šāda mēroga sacensības ir iespējams veidot tāda seguma trasē. Lielas izmaiņas šogad trasē netiks veiktas, bet tā tiks uzlabota, vietām tiks veidota platāka. Visi aicināti Jūrkalnē, tiekamies!” tā Guntis Spade.
Nacionālajā kausā startēs šādas klases: MX 50 Jaunākie, MX 50 Vecākie, MX 65 Jaunākie, MX 65 Vecākie, MX 85 Jaunākie, MX 85 Vecākie, MX PRO, MINI MX, MX Zero, MX A, MX B, MX C, MX D.
Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai uzrādot negatīvu Covid-19 testu. Ierodoties sacensību norises vietā, apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kuru lūdzam apmeklētājiem pārbaudīt pirms biļešu iegādes procesa. Ieeja biļete derīga kopā ar Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.

 Plašāka informācija:
Guntis Spade
+371 29274191
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.