Aizvērt

Grib iekļauties spēcīgā politiskā spēkā

2019. gada 26. aprīlī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Grib iekļauties spēcīgā politiskā spēkā
„Mēs gribam, lai atbalsts demogrāfijai nāktu no Eiropas budžeta. Emigrācijas dēļ Latvija zaudējusi 40% iedzīvotāju. Pašlaik tautiešu atgriešanos finansējam no sava budžeta,” saka Dana Reizniece-Ozola, ZZS kandidāte uz Eiropas Parlamentu.
Foto: Lāsma Reimane
„Mums svarīgi atjaunot līdzsvaru un to latvieša kodu, kas vairāk strādā, mazāk runā. Tādam politiskam spēkam jābūt pārstāvētam ne tikai pašvaldībās, kur mums liels svars, bet arī nacionālajā un Eiropas līmenī,” uzskata bijusī finanšu ministre, 13. Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola, kura Eiropas Parlamenta vēlēšanās kandidē no Zaļo un Zemnieku savienības.
Kam jānotiek, lai mazos novados attīstītos uzņēmējdarbība un rastos darba vietas?

D.Reizniece-Ozola: – Parādījusies mājokļu problēma. Pat tur, kur darbu piedāvā, jaunajiem speciālistiem nav, kur dzīvot. Programma jaunas ģimenes mājokļa iegādei labi strādā Rīgā. Jo tālāk no galvaspilsētas, jo grūtāk. Valsts atbalstam jābūt plašākam. Plānotā administratīvā reforma atrisinās maz. Nezinu, vai ir gudri sazīmēt karti bez atbildēm uz būtiskiem jautājumiem par skolu tīklu, ceļiem, veselības aprūpi.


Intervija 26. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
frīdis
2019. gada 27. aprīlī, 23:26
Šī nu ir avārija !!! Daudzi no šīs ZZS patiesībā ir pelnījuši vietu aiz cietuma restēm. Tagad pēkšņi ir apmetuši kažociņus otrādi , un dūdo citā meldiņā. Tieši ZZS vadītā valdība valsti ir novedusi vēl nebijuši sliktā stāvoklī ! ZZS D.Reiznieces nodokļu reforma , jeb dāvana Latvijas simgadei , ir pilnīgs brāķis, kurš pelnījis atcelšanu. Visa nodokļu sistēma ir pilnībā sačakarēta. Valstij hroniski sāk trūkt naudas! Vainīgo nav. D. Reizniece gluži kā Ušakovs grib laisties prom no grimstošā kuģa.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.