Aizvērt

Uzvar „Saskaņa”, Kurzemē – „KPV LV”

2018. gada 7. oktobrī, 14:50
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Uzvar „Saskaņa”, Kurzemē – „KPV LV”
Foto: Anna Bivbāne
Noslēgušās 13. Saeimas vēlēšanas, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) darbu vēl turpina. Taču provizoriskie rezultāti rāda, ka gaidāmas pārmaiņas un ka grūti būs vienoties par turpmāko darbu un amatiem. "Saskaņa" ieguvusi 23 mandātus, taču "Vienotība" un Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) zaudējusi daudzas savas vietas parlamentā. Jaunievēlētie politiskie spēki savukārt ir stipri līdzīgās pozīcijās, vēlētāju balsis sadalījušās starp Jauno konservatīvo partiju (JKP), "Attīstībai/Par!" un "KPV LV".
VIETU SADALĪJUMS

Vietu sadalījums ir šāds: Saskaņai – 23 vietas, JKP – 16, KPV LV – 16, Nacionālajai apvienībai VL-TB/LNNK (NA) – 13, Attīstībai/Par! – 13, ZZS – 11, Jaunajai Vienotībai (JV) – 8, liecina ziņu aģentūras LETA aprēķini.


KAS IR 12 IEVĒLĒTIE NO KURZEMES

CVK darbu turpinot, pēc provizoriskām ziņām no Kurzemes vēlēšanu apgabala 13. Saeimā varētu būt iekļuvuši: no KPV LV – Atis Zakatistovs, Ramona Petraviča un Ēriks Pucens, no JKP – Juris Jurašs un Uldis Budriķis, no ZZS – Gundars Daudze un Jānis Vucāns, no NA – Janīna Kursīte-Pakule un Ilze Indriksone, no Attīstībai/Par! – Juris Pūce, no Saskaņas – Valerijs Agešins, no JV – Arvils Ašeradens.


13. SAEIMAS PROVIZORISKIE VĒLĒŠANU REZULTĀTI (www.cvk.lv, 7. oktobrī 11.00)Materiāls sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Komentāri
Frīdis
2018. gada 7. oktobrī, 23:11
Vēlēšanu rezultāts ir pilnīgi loģisks . Tās ir tautas dusmas pret korumpēto valdību , kura danco pēc savu sponsoru = kukuļdevēju stabules un ved pilnīgu genocīdu pret savu tautu. Tāda ZZS un JV vispār nav pelnījusi nevienu vietu jaunajā sasaukumā. KPV LV gan atgādina ko no Zīgerista partijas , bet laiks rādīs, vai ir tā ,vai nav. Par visām netaisnībām ir ne tikai jārunā , bet jākliedz. Mūsu mazasinīgais un nevarīgais Kurzemnieks nevar ne vienu , ne otru . Diez no kā tas ir atkarīgs ? No Lemberga stipendijām , no Bērziņas žēlastības , vai kā cita!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.