Aizvērt

„Tā ir mūsu nākotne, ko ievēlam”

2018. gada 5. oktobrī, 08:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
„Tā ir mūsu nākotne, ko ievēlam”
Foto: Lāsma Reimane
„Iesim obligāti! Tas ir stilīgi, jūtamies svarīgi un beidzot valstij noderīgi. Ļoti laba sajūta, ka beidzot mūs kāds uzklausa, ka neesam vairs bērni. Jānobalso tā solīdi, arī bilde instagramā jāieliek,” saka Artūrs Cīrulis, Gatis Dvilaitis, Krista Laima Frāma, Kristiāns Stepe un Kristiāna Rozentāle.
Rīt savu balsi par kādu sarakstu no 16 partijām, kas grib iekļūt Saeimā, atdos arī Kuldīgas 2. vidusskolas 12. klases audzēkņi, kuri par šādu iespēju priecājas.

Krista un Kristiāna jau zina, par ko balsos. Iepriekš izpildījušas testu Partiju šķirotava, un rezultāti sakrituši ar pašu izvēli. Puiši vēl svārstoties: Gatim konkrēta kandidāta joprojām nav, bet Kristiāns un Artūrs nevar izlemt par divām partijām – katrai esot sava odziņa, ko tās piedāvā.

„Par partijām visvairāk uzzinām internetā, un, manuprāt, tas, kurš vairāk sevi reklamē, vairāk arī iepatīkas,” secina Kristiāns. Artūrs teic: „Tā ir mūsu nākotne, ko tagad ievēlam. Šķiet, ka politika manu dzīvi skar maz, bet drīz dosimies uz augstskolu, sāksim strādāt un tad, visticamāk, redzēsim, cik pareizu izvēli izdarījām.”

Interesanti, ka Kristai tieši rīt būs 18 gadu un tās būs viņas pirmās vēlēšanas, kas turklāt iekrīt Latvijas simtgadē. Meitene atzīst: arī tādēļ notikumu uztver nopietni. Jaunieši arī tuviniekus mudinājuši piedalīties vēlēšanās, bet Gatis piebilst, ka savus politiskos uzskatus nevienam neklāstot.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.