Aizvērt

Izsūta informāciju, kurā iecirknī jābalso

2019. gada 21. maijā, 16:23
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Izsūta informāciju, kurā iecirknī jābalso
Reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām par nesaņemtajiem drukātajiem vēlēšanu paziņojumiem, kurus izsūtīja SIA "Reller", šo pirmdien elektroniskās deklarēšanās sistēmā (EDS) tos sāka izsūtīt Valsts ieņēmumu dienests.
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) sagatavotajos ziņojumos ir ziņas par katra balsotāja vēlēšanu iecirkni un tā darba laiku. Plānots, ka iedzīvotāji šos paziņojumus savā EDS profilā saņems divās darbdienās pēc nosūtīšanas.

Tie, kuri paziņojumu vēl nav saņēmuši, var izmantot PMLP bezmaksas e-pakalpojumu Vēlēšanu iecirkņa noskaidrošana, ko var izmantot bez autentifikācijas, norādot tikai vārdu, uzvārdu un personas kodu. Vēlēšanu iecirkni vēl var uzzināt Centrālajā vēlēšanu komisijā pa tālr. 67049999, kā arī PMLP nodaļās vai pa tālr. 67209400.

Eiropas Parlamenta vēlēšanās jāuzrāda vai nu pase, vai personas apliecība (eID karte).

Turklāt trīs dienas var nobalsot iepriekš jebkurā iecirknī Latvijā – šodien, 22. maijā, no 17.00 līdz 20.00, 23. maijā no 9.00 līdz 12.00, 24. maijā no 10.00 līdz 16.00.

Vairāk informācijas: www.cvk.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.