Aizvērt

Nepētīt Krieviju ir vieglprātīgi

2019. gada 20. maijā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Nepētīt Krieviju ir vieglprātīgi
Andis Kudors: „Ja cilvēks noguris atnāk no darba, ieslēdz „Lattelecom” piedāvāto Krievijas kanālu, tad starp seriāliem un humora šoviem netīšām noskatās arī Maskavas ziņu raidījumu – informācijas kara produktu. Tur katrā minūtē ir manipulācijas elementi.
Foto: Laila Liepiņa
„Krievija ir milzīga kaimiņvalsts ar lielu ietekmi uz mūsu reģionu. Nepētīt – tas ir vieglprātīgi. Attiecības ar Krieviju jāveido caurspīdīgi tāpat kā ar citām autoritatīvām valstīm,” uzskata bijušais Austrumeiropas politisko pētījumu centra izpilddirektors, politologs Andis Kudors, kurš Eiropas Parlamenta vēlēšanās startē ar pirmo numuru Jaunās konservatīvās partijas (JKP) sarakstā.
Kas notiks ar robežu?

A.Kudors: – Robežas gan jāsargā kopā, Frontex jāattīsta. Atsevišķos jautājumos integrāciju var padziļināt, bet tas jādara uzmanīgi. JKP iestājas par nāciju valstu savienību, nevis par federālu Eiropu, kas pārvēršas vienā valstī. Mēs esam par identitātes saglabāšanu. Politika tiek īstenota ne tikai labklājības un drošības vairošanai, bet arī tādu apstākļu radīšanai, kas ļauj saglabāt un attīstīt identitāti un kultūru. Federāla Eiropa tam nedaudz ir drauds.


Intervija 20. maija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.