Aizvērt

Laiks doties tālāk

2019. gada 10. maijā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Laiks doties tālāk
Dace Melbārde: „Runājot par Latvijas simtgades pasākumiem, jau 2016. gadā izbraukājām valsti, vērsāmies pie diasporas latviešiem, vaicājot, kādus jūs tos gribat. Atbilde bija, ka nevajag kampaņu, bet pasākumu virkni, kurā visi var piedalīties, kas padziļina vēstures zināšanas, aktualizē dažādus jautājumus.”
Foto: Lāsma Reimane
„Cilvēkam, kas strādā Eiropas Parlamentā, jāpārstāv sava valsts, bet jāsaredz arī pasaules globālās problēmas, kuras Eiropas Parlaments var palīdzēt risināt,” uzskata Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde, kura Eiropas Parlamenta vēlēšanās startē no Nacionālās apvienības „Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.
Zinot, cik sadrumstalots ir vēlētājs, cik vienotu rīcības plānu Latvijas deputātiem ir iespējams izstrādāt?

D.Melbārde: – Grūti iztēloties sadarbību starp nacionāli domājošām konservatīvām partijām un Ždanokas partiju. Latvijas patriotiem – arī centriskajiem un liberālajiem deputātiem – nemitīgi jāatspēko tos melus, kādus Ždanoka par Latviju izplata. Bet katra eiroparlamentārieša komanda ir arī tā grupa, kurā viņš darbojas. Tur ir nozīmīgi skaidrot Latvijas intereses, meklēt dzirdīgas ausis. Varbūt ir situācijas, kurās jābloķējas kopā, teiksim, Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm.


Interviju lasiet 10. maija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.