Aizvērt

„Nevis ar karu, bet diskusijām”

2019. gada 29. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Nevis ar karu, bet diskusijām”
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš preses konferencē Eiropas Parlamentā Strasbūrā atbildēja uz jautājumiem par imigrāciju Latvijā, cīņu ar netīro naudu bankās un Eiropas Savienības ārējo robežu stiprināšanu.
Foto: Santa Sinka („Ziemeļlatvija”)
Tā Eiropas Parlamenta (EP) noslēdzošajās debatēs Strasbūrā par strīdu risināšanu mūsdienu Eiropā izteicās Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš („Jaunā Vienotība”).
K.Kariņš bija 20. Eiropas Savienības (ES) valstu premjerministrs, kas piedalījās šajās debatēs. Viņa uzstāšanās bija zīmīga, jo notika šī EP sasaukuma pēdējā plenārsesijā un izpelnījās to, ka daudzi deputāti pēc tās aplaudēja, kājās stāvot. Debatēs piedalījās ap 90 deputātu (citi piesaistījuši mazāk parlamentāriešu uzmanības), tās klausījās arī EP priekšsēdis Antonio Tajāni un Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers. Ar EP biroja Latvijā starpniecību tās dzirdēja arī 17 mūsu valsts žurnālistu, savukārt preses konferencē interesi par K.Kariņa uzskatiem izrādīja arī pasaulē zināmas ziņu aģentūras, piemēram, Reuters.

K.Kariņš bijis EP deputāts gandrīz desmit gadu. Gan sagaidot viņa ierašanos uz sarkanā paklāja, gan atklājot debates, A.Tajāni vairākkārt Latvijas premjeru sauca par draugu. Sirsnīgi ar viņu sasveicinājās arī Ž.K.Junkers un vairāki deputāti. Savukārt, jautājumus uzdodot, visasākie bija mūsu pašu eiroparlamentārieši no citām partijām.


Vairāk 29. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
Frīdis
2019. gada 1. maijā, 22:37
Diskusijas ? Hmm...laba lieta! Kariņš varētu , un arī Kurzemnieks varētu uzsākt diskusiju par parazītbiznesu Latvijā! Pīemēram par OIK ! TĒMA - Ja šī valdība neatceļ OIK - tad tā ir atlaižama !
Zinot Kurzemnieka vārgulīgumu un zinot tā melu propagandas ieturēšanu VDK stilā , šaubos vai maz kas tāds te vispār ir iespējams !
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.