Aizvērt
Aktivitātes sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret COVID-19 biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Kurzemes komitejā

Aktivitātes sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret COVID-19 biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Kurzemes komitejā

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īsteno projektu “Vakcinējies: esi drošībā” (Nr. 2021.LV/NVO_VAK/2) ar mērķi paaugstināt sabiedrības informētību par vakcināciju pret COVID-19 un veicināt vakcinācijas procesu vairākos Latvijas reģionos.
2021. gada 13. decembrī, 14:28
Nākamajā numurā ceturtdien, 1. janvārī
Klientu ievērībai!

Tehnisku iemeslu dēļ "Kurzemnieka" e-versiju pa atsevišķiem numuriem nevar iegādāties. Ja vēlaties to abonēt uz 30 dienām, lūdzam atsūtīt vēstuli e-pastā: sludinajumi@kurzemnieks.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kur saņemt laikrakstu un tālruņa numuru. Mēs jums nosūtīsim informāciju par maksājumu.

Atvainojamies par pagaidu neērtībām!
Vecākas ziņas
4x4 bezceļu brauciens "Tebras Ekspedīcija 2013"

4x4 bezceļu brauciens "Tebras Ekspedīcija 2013"

2013. gada 10. aprīlī, 21:48
2013. gada 13. un 14. aprīlī Kurzemes rietumos – Aizputes, Pāvilostas apkārtnē un Tebras upes mežu masīvos risināsies ikgadējais piedzīvojumu brauciens ar džipiem - “Tebras Ekspedīcija 2013”.
Noslēgusies Kurzemes produktu izstāde „Elementi 2013”

Noslēgusies Kurzemes produktu izstāde „Elementi 2013”

2013. gada 25. martā, 16:34
Piektdien, 22. martā, Kurzemes Democentrā notika Kurzemē ražoto produktu izstādes „Elementi 2013” noslēguma pasākums, kura laikā tika apbalvoti un sumināti konkursa uzvarētāji, kā arī pasniegtas atbalstītāju simpātiju balvas.
Vai novērtējumu uzņēmējdarbībā vajadzētu vērtēt ar dažu lieku „klikšķu” palīdzību?

Vai novērtējumu uzņēmējdarbībā vajadzētu vērtēt ar dažu lieku „klikšķu” palīdzību?

2013. gada 12. martā, 09:14
Šoreiz stāsts būs par Kurzemē ražoto produktu izstādi „Elementi 2013”, kuras mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par Kurzemē esošajiem uzņēmumiem un produktiem, kā arī veicināt to atpazīstamību Latvijas tirgū.
„Zemnieku saeimas” kongresā spraigas diskusijas

„Zemnieku saeimas” kongresā spraigas diskusijas

2013. gada 8. martā, 19:57
Ceturtdien Ķekavas novadā, Baložu kultūras namā notika ikgadējais biedrības „Zemnieku saeima“ kongress, kas pulcēja vairāk nekā 160 lauksaimnieku no visas Latvijas.
„Tīrības dienu” mēnesis - aprīlis

„Tīrības dienu” mēnesis - aprīlis

2013. gada 21. februārī, 20:11
Aprīlī Latvijā jau astoto reizi norisināsies akcija “Tīrības dienas”, kuru laikā iedzīvotāji, biznesa un valsts institūcijas tiks aicinātas sakopt un satīrīt ikvienu valsts stūrīti, sākot no savām mājām, uzņēmumiem un pagalmiem, beidzot ar parkiem, pļavām un mežiem.
Izstāde par naudas dizainu

Izstāde par naudas dizainu

2013. gada 20. februārī, 20:36
1993. gada 5. martā apgrozībā tika laista pirmā atjaunotā lata naudas zīme – 5 latu banknote. Atjaunotā lata 20 gadi ir būtisks laikposms Latvijas naudas zīmju dizaina vēsturē. Tas devis vairāk nekā 100 dažādas nominālvērtības banknošu un monētu ar Latvijas kultūras kanonā ietvertu māksliniecisko vērtību.
Eiropas prakse energoapgādes drošībai Latvijā

Eiropas prakse energoapgādes drošībai Latvijā

2013. gada 3. februārī, 18:42
Latvijai, līdzīgi kā visām Eiropas Savienības (ES) valstīm, būtiska ir neatkarība vienā no tautsaimniecības pamatnozarēm – enerģētikā. Šobrīd, kad aktualizējies jautājums par obligātā iepirkuma komponenti (OIK) jeb atbalsta maksājumu elektroenerģijas ražošanai, ir jāsaprot, kā šis maksājums ir radies, ko tas subsidē un ko dod valstij – un tātad mums visiem.
Viena valsts, viena valoda, viens lats

Viena valsts, viena valoda, viens lats

2013. gada 28. janvārī, 14:02
Galīgajai skatīšanai Saeimā tuvojas likumprojekts par Eiro ieviešanu Latvijā no 2014. gada 1. janvāra. Publiskajā telpā izskan visdažādākie viedokļi, sadalot sabiedrību divās – eiro atbalstītāju un eiro skeptiķu nometnēs. ZZS frakcija ir paudusi savu nostāju – mēs neatbalstām eiro ieviešanu 2014. gadā.
Latvijas Banka: 1 € = 0.702804 Ls

Latvijas Banka: 1 € = 0.702804 Ls

2013. gada 23. janvārī, 19:24
Maiņas kurss, pēc kāda notiks pāreja no lata uz eiro, ir svarīgs aspekts gan uzņēmējdarbībā, gan katra cilvēka ikdienas dzīvē. No lata uz eiro plānots pāriet pēc Latvijas Bankas kopš 2005. gada janvāra noteiktā paritātes kursa - 0.702804 lati par eiro. Šo kursu Latvijas Banka uzskata par piemērotāko pārejai uz eiro.
Valūta un suverenitāte

Valūta un suverenitāte

2013. gada 21. janvārī, 19:48
Viens no pietiekami svarīgiem eiro diskusiju aspektiem ir Eiropas vienotās valūtas ieviešanas ietekme uz Latvijas suverenitāti un nacionālo identitāti. Bieži dzirdami diezgan radikāli viedokļi – no bailēm par rubli kā vienīgo alternatīvu eiro un kaimiņvalsts lāča apskāvieniem līdz Latvijas neatkarības zaudēšanai, nacionālo valūtu uzskatot par drošības un suverenitātes garantu. Ņemot vērā Latvijas sarežģīto vēsturi, saprotams, kāpēc mūsu nauda tiek vērtēta kā nacionālās identitātes simbols un pielīdzināta tādiem valstiskuma atribūtiem kā karogs un himna.
Latvijas Banka: eiro – vairāk investīciju, vairāk darba vietu

Latvijas Banka: eiro – vairāk investīciju, vairāk darba vietu

2013. gada 16. janvārī, 11:06
Eiro ieviešana ir temats, par kuru katram iedzīvotājam ir savs viedoklis. Turklāt parasti viedokļi ir izteikti polarizēti – vieniem eiro ir drauds nacionālās identitātes simbolam latam un Eiropas ekonomikas problēmu nesējs, citiem – iespēja vēl vairāk integrēties Eiropā un ekonomisko apstākļu uzlabošanas instruments. Abu pušu argumenti ir uzklausīšanas vērti, taču šoreiz par nedaudz citu rakursu – ko eiro ieviešana nozīmēs investīcijām, nodarbinātībai un rūpniecībai.
Latvijas Banka: runām par eiro "nāvi" nav racionāla pamata

Latvijas Banka: runām par eiro "nāvi" nav racionāla pamata

2013. gada 11. janvārī, 14:35
Sabiedrībā var dzirdēt satraukumu, ka, lūk, eiro zona ir sabrukuma priekšā un jau drīz pienāks brīdis, kad eiro izlaidīs garu, Eiropas valstīm atgriežoties pie savām nacionālajām valūtām. Tomēr ir neiespējami sameklēt piemēru, kad kāda eiro zonas dalībvalsts vēlētos pamest šo valūtas savienību. Tas liek uzdot vairākus jautājumus - kāpēc krīzes skarto eiro zonas valstu iedzīvotāji nevēlas atgriešanos pie nacionālajām valūtām; kāpēc par to nedomā arī spēcīgās Eiropas "kodola" valstis; vēl vairāk – kāpēc eiro pazušana nav izdevīga valstīm ārpus Eiropas?
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.