Aizvērt

Var pieteikties inkubācijas atbalsta saņemšanai

2018. gada 14. martā, 16:35
Raksta autors: Kuldīgas biznesa inkubators
Var pieteikties inkubācijas atbalsta saņemšanai
Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubators izziņo dalībnieku uzņemšanu uz inkubācijas atbalsta saņemšanu Alsungas, Skrundas un Kuldīgas novada jaunajiem un esošajiem uzņēmumiem, kuriem ir gatavs biznesa modelis un kuri nav vecāki par trīs gadiem.
Pieteikumi (veidlapa pieejama https://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/pieteikums) tiek pieņemti līdz 19. marta 17.00. Nākamā uzņemšana inkubācijā būs jau 19. septembrī. Savukārt uzņemšana pirmsinkubācijā ir pārtraukta līdz 2018. gada vasarai.

Dodot iespēju jaunajiem uzņēmējiem salīdzinoši īsā laikā iegūt nepieciešamās pamatzināšanas ar uzņēmējdarbību saistītām tēmām, ar 2018. gada martu LIAA Kuldīgas biznesa inkubators uzsāk trīs mēnešu semināru ciklu Grāmatvedība un nodokļi uzņēmējiem un Biznesa modelēšana, tiem sekos Zīmolvedība, Tirgus izpēte, Minimālā dzīvotspējīgā produktu darbnīca un Mārketinga pamati.

Papildinot atbalstu jaunajiem uzņēmējiem, LIAA Kuldīgas biznesa inkubators atver savas jaunās telpas, Skolas ielā 1, Kuldīgā, kopradei visiem tiem topošajiem un esošajiem Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada uzņēmējiem, kuriem vajadzīga darba vietas ar nepieciešamo biroja tehnikas nodrošinājumu. Informācija par kopradi Kuldīgā: facebook.com/LIAAKuldiga.

Saistībā ar LIAA pāreju uz vienotu zīmola stratēģiju, visi tās biznesa inkubatori, to skaitā LIAA Kuldīgas biznesa inkubators, no zīmola BŪS pāriet uz Magnetic Latvia zīmolu. Magnetic Latvia ideja ļauj Latviju rādīt kā skaistu un viesmīlīgu, dinamisku un uzņēmējdarbībai atvērtu vidi ar tai raksturīgo pievilcību jeb magnētismu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.