Aizvērt

Palīdzi celt galdā siltas pusdienas trūkumā nonākušām ģimenēm

2016. gada 12. aprīlī, 19:26
Palīdzi celt galdā siltas pusdienas trūkumā nonākušām ģimenēm
Rimi veikalos sākas kampaņa Paēdušai Latvijai. 15. aprīlī no 10.00 līdz 22.00 Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuriem ienākumi ir zem iztikas minimuma.

Pārtikas pakā ieteicams ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Ieteicamie produkti ir miežu putraimi, manna, auzu pārslas, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, rīsi, margarīns, vistas buljons  un zirņi.

 

“Latvijā diemžēl ir daudz ģimeņu ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Un nereti šīm ģimenēm nav pat minimālo iespēju galdā celt pašu pieticīgāko maltīti, lai ar siltām pusdienām pabarotu savus bērnus. Tāpēc aicinām nebūt vienaldzīgiem – piepildīt pārtikas paku nav nedz laikietilpīgi, nedz dārgi, taču tas ir liels atbalsts tiem cilvēkiem, kuriem nav ko ēst, kā arī tas sniedz gandarījumu un prieku pašam par labu paveiktu darbu,” saka Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Labdarības akciju jau septīto gadu rīko Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka Paēdušai Latvijai. No šī gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi, kur šāda veida akcija noritēs pirmo reizi.

“Esam priecīgi par iespēju iesaistīt šajā labdarības kampaņā arī mūsu klientus, lai visi kopā palīdzētu trūkumā nonākušiem cilvēkiem. Tā ir lieliska iespēja, veicot savus ikdienas pirkumus, sagatavot pārtikas paku kādam līdzcilvēkam, kuram vajadzīga palīdzība. Pat daži šķietami vienkārši produkti kādam trūkumā nonākušajam ir neatsverams atbalsts, tāpēc ceram uz lielu cilvēku atsaucību, dodot iespēju kādam izsalkušajam pagatavot sev un saviem bērniem maltīti, ” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pārtikas bankas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. 2015. gadā palīdzība tika sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem - aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.