Aizvērt

Citadele piedāvā finasējumu tehnikas iegādei

2016. gada 3. martā, 19:19
 Citadele piedāvā finasējumu tehnikas iegādei
Lauksaimniecības tehnikas iegādei pieejams jauns finansējuma veids ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu. Lai lauksaimnieki pirms jaunās laukapstrādes un sējas sezonas varētu izdevīgi iegādāties nepieciešamo tehniku, banka Citadele ir radījusi jaunu, lauksaimniekiem pielāgotu finansējuma veidu. Līdz ar 2016. gada februāra sākumu Citadele piedāvā iespēju saņemt kredītu lauksaimniecības tehnikas iegādei ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) līdzfinansējumu, tehnikas vienību uzreiz iegūstot savā īpašumā.

Jaunākie statistikas dati liecina, ka Latvijā ir vairāk nekā 31’000 ekonomiski aktīvas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības. Lai atvieglotu minēto nozaru uzņēmēju iespējas saņemt izdevīgu un ērtu kredītu tehnikas iegādei, banka Citadele ir izstrādājusi jaunu finansējuma veidu, kas saimniecībai ļaus tehniku uzreiz iegūt savā īpašumā. Iegādātā tehnikas vienība kalpos kā komercķīla, bet īpašumtiesības uz tehniku pēc iegādes piederēs uzņēmumam.

 

Kā norāda bankas Citadele Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāja Ieva Vērzemniece, jaunais produkts izstrādāts ar mērķi atvieglot finansējuma saņemšanu, nesatraucoties par tehnikas īpašumtiesībām kā arī  papildu nodrošinājumu. „Katrs ceturtais bankas Citadele izsniegtais aizdevums 2015. gadā bija kādai no Latvijas lauksaimniecībām. Tāpēc, izprotot klienta vajadzības, esam izstrādājuši šo kredīta veidu, ” par jauno finansējumu stāsta I. Vērzemniece.

 

Finansējums lauksaimniecības tehnikas iegādei paredz to, ka kredītam nav nepieciešams papildu nodrošinājums, jo iegādājamā tehnika kalpos kā ķīla. Finansējuma noformēšanas komisija ir 75 EUR un, atkarībā no iegādei plānotā tehnikas veida ir iespējams vienoties par līdz pat 7 gadiem ilgu kredīta atmaksas termiņu. „Uzkrātā apjomīgā pieredze un nepārtrauktā komunikācija ar saimniecību un uzņēmumu vadītājiem ir ļāvusi piedāvāt tādu finansējumu, kādu no kredītiestādēm gaida nozares uzņēmēji,” pārliecināta ir I. Vērzemniece.

 

Lai pieteiktos aizdevumam, bankā Citadele jāiesniedz kredīta pieteikums, gada ienākumu deklarācija vai saimniecības operatīvā bilance un peļņas vai zaudējumu aprēķins, Lauku atbalsta dienesta lēmums par projekta iesnieguma apstiprināšanu, EDS izdruka par nodokļu nomaksu, kā arī iegādei paredzētās tehnikas specifikācija. Vairāk par finansējuma iespējām aicinām uzzināt tuvākajā bankas Citadele filiālē, kā arī zvanot pa tālr. 67010000 vai rakstot e-pastu uz business@citadele.lv.

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.