Aizvērt

Kuldīgā valsts svētkos atklās foto kluba „Divas Upes” izstādi „Cilvēks&Telpa”

2015. gada 16. novembrī, 09:49
Kuldīgā valsts svētkos atklās foto kluba „Divas Upes” izstādi „Cilvēks&Telpa”
Valsts svētkos trešdien, 18. novembrī, plkst. 13:00 Kuldīgas novada muzejā atklās Kuldīgas foto kluba “Divas Upes” veidoto izstādi “Cilvēks&Telpa”. Izstāde ir stāsts par Cilvēku un Telpu, kas viens otru vieno un veido, veido unikālo un raksturīgo.

2015. gada sākumā Kuldīgas foto klubs „Divas Upes” aizsāka sadarbību ar Kuldīgas novada muzeju, lai palīdzētu papildināt muzeja foto krājumu ar mūsdienās uzņemtām fotogrāfijām. Muzeja direktore Dace Bumbiere–Augule atzīst: „Pilsēta, laikiem ejot, mainās. Tas ir redzams, atskatoties pat uz piecus gadus senām fotogrāfijām. Tāpēc būtiski ir izmaiņas pilsētā mērķtiecīgi dokumentēt, fiksēt šobrīd notiekošo, lai pēc laika šīs liecības kalpotu mūsu pilsētas vēstures izzināšanai.”

Muzeja Krājuma nodaļas vadītāja Elita Pūrīte pastāstīja, ka vismazāk muzejā ir attēlu ar interjeriem. Tāpēc kluba biedri visu gadu strādāja pie dažādu veikalu, ēdināšanas uzņēmumu un citu vietu interjeru fotografēšanas Kuldīgā un novadā.
Paralēli radās doma šo sadarbības gadu noslēgt ar izstādi „Cilvēks&Telpa”, kurā būs redzami gan tie attēli, kas tapuši muzeja vajadzībām, gan dažādu Kuldīgas novada ļaužu portreti sev tuvā vidē.

Izstādē piedalās Jānis Mertens, Inta Ziediņa, Dace Strazdiņa, Aija Kņaze, Ilze Kociņa, Laima Gūtmane, Artis Gustovskis, Sintija Verpakovska, Dagnija Grundberga, Dzintars Leja, Ivars Prūsis, Marika Skricka, Vita Purviņa, Alans Perševics, Ieva Benefelde un Viktors Bērziņš.

 

Turpmākai informācijai:
Ieva Benefelde, kluba „Divas Upes” pārstāve
Tālr. 29103091

 

Afišas foto – Sintija Verpakovska, kluba „Divas Upes” biedre

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.