Aizvērt

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls "2ANNAS" būs arī Kuldīgā

2015. gada 8. aprīlī, 08:44
Rīgas Starptautiskais filmu festivāls "2ANNAS" būs arī Kuldīgā
No marta līdz jūnijam festivāls "2ANNAS" viesosies 11 dažādās Latvijas pilsētās, izrādot pagājušā gada labākās īsfilmas, kas apvienotas programmā "PROJEKTORS 2015". Sestdien, 11. aprīlī, festivāla īsfilmas būs skatāmas Kuldīgā, klubā "Zabadaks".

Bērnu un jauniešu programma: 19.00
Pieaugušo programma: 20.00

Ieeja bez maksas

 

PROJEKTORS ir pirmais projekts, ko festivāls katru gadu veic, uzsākot jauno darba sezonu. Tūre pirmo reizi tika veikta 2007.gadā un jau kļuvusi par tradīciju, dažādās vietās izrādot labāko no iepriekšējā gada festivāla, vienlaikus sniedzot papildu publicitāti filmu veidotājiem, kā arī piedāvājot iespēju reģionu iedzīvotājiem, kuri festivālu nevarēja vērot klātienē, redzēt jaunākās kino tendences Eiropā un pasaulē, kā arī jaunākos pašmāju kino veidotāju darbus.

 

2ANNAS par prioritāti vienmēr uzskatījušas skatītāju izglītošanu un PROJEKTORS ir lieliska platforma, kā veicināt informācijas apmaiņu starp festivālu un kino skatītājiem, kādēļ festivāls piedāvās divas atšķirīgas programmas: vienu, kas mērķēta uz bērnu un jauniešu mērķauditoriju, kā arī programmu pieredzējušiem kino skatītājiem.

 

Latvijas tūre jeb PROJEKTORS 2015 aptvers 11 dažādas izrādīšanas vietas: tūre tiks uzsākta Liepājā, 26.martā, un tālāk dosies uz Kuldīgu (11.04.), Seci (24.04.), Brocēniem (25.04.), Zenteni (01.05.), Dubultiem (02.05.), Valli (27.05.) Preiļiem (28.05.), Rēzekni (01.06.), Dobeli (06.06. un 07.06.) un Cīravu (21.06.).

Piedāvātais filmu klāsts ietver gan Latvijā veidotas īsfilmas, piemēram, Lailas Pakalniņas "Īsfilma par dzīvi" un jau vairākkārt apbalvoto filmu "Kastrāts Kuilis", kā arī dažādu žanru īsfilmas no visas pasaules, starp kurām ir arī labākās starptautiskās spēlfilmas balvu ieguvusī īsfilma no ASV "Miljons jūdžu attālumā".

Vairāk informācijas par tūri:
https://2annas.lv/lv/notikumi/projektors-2015/

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.