Aizvērt

Lielkoncerts GRANDIOZĀ NAKTS KULDĪGĀ 2014

2014. gada 2. jūlijā, 11:58
Lielkoncerts GRANDIOZĀ NAKTS KULDĪGĀ 2014
10 grupas uz 1 skatuves – Kuldīga to ir pelnījusi! 26. jūlijā 15.00 Kuldīgas estrādē norisināsies lielākais lielkoncerts GRANDIOZĀ NAKTS KULDĪGĀ 2014, kas apvienos desmit Latvijā populāras mūzikas grupas un māksliniekus.

Visa vakara un nakts garumā Kuldīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus uz estrādes skatuves priecēs Latvijā populārākās grupas – Pērkons, Musiqq, A-Europa, Galaktika, Tranzīts, Transleiteris, Ivo Fomins, Viktors Lapčenoks, Jūrkant un Rumbas Kvartets. Par labu garastāvokli un mūziku rūpēsies DJ ar labākajiem pasaules un Latvijas mūzikas hītiem.
Lielkoncertu GRANDIOZĀ NAKTS KULDĪGĀ 2014 vadīs atraktīvais aktieris Jānis Kirmuška (Reiz Runcis Renārs). Būs interesanti konkursi ar daudzām lieliskām balvām. Par gardu un putojošu alu rūpēsies Aldaris. Savukārt plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts būs pieejams koncertbāra Laternu stundā spilgtajā teltī. Tāpat būs arī sātīgi un silti ēdieni un stipra un karsta kafija.
Par plašu un muzikālu izklaides rūpēsies mobilo sakaru operators Amigo, piedāvājot aktivitātes, kas ļaus izbaudīt mirkli, pastāstīt par to citiem, kā arī iegūt jaukas balvas piemiņai. Lielkoncerta rīkotāji sola latviešu populārās mūzikas cienītājiem patīkamu atpūtu Kurzemes sirdī – KULDĪGĀ, visas nakts garumā!
Biļetes uz pasākumu var iegādāties biļešu serviss kasēs, Latvijas pasta nodaļās, STATOIL degvielas uzpildes stacijās, Narvesen veikalos un Kuldīgas kultūras centrā. Biļetes cena iepriekšpārdošanā EUR 8, bet pasākuma dienā EUR 10. Uzrādot invalīda apliecību, ieeja ir bez maksas. Bērniem vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot) ieeja bez maksas.

JAUNUMS: 26. jūlija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu, ieeja būs bez maksas!
Ieeja ar alkoholiskiem un bezalkoholiskiem dzērieniem un pārtikas produktiem aizliegta.

Uz tikšanos 26. jūlijā Kuldīgas estrādē – Kurzemes lielākajā lielkoncertā GRANDIOZĀ NAKTS KULDĪGĀ 2014!
Vairāk informācijas https://draugiem.lv/kuldiga, e-pasts: info@laternustunda.lv

Vēlies prezentēt savu zīmolu Aci pret aci pasākuma dienā vai pārdot popkornu, cukurvati, uzstādīt atrakcijas, saldējumu vai ko citu? Tad raksti mums: info@laternustunda.lv
Organizē: koncertbārs Laternu stundā.
Atbalsta: A/S Aldaris Latvijas Radio 2,  Apollo.lv,  Spoki.lv,  www.draugiem.lv/kuldiga, Amigo, 1188.lv, Rimi, top! veikals, avīze KasJauns, Alex Sound un Diena.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.