Aizvērt

Kuldīgas ķieģeļu tilts pār Ventu iekļauts Latvijā unikālā alus sērijā ar kolekcijas vērtību – Alus Tavai pilsētai

2014. gada 11. jūnijā, 14:47
Kuldīgas ķieģeļu tilts pār Ventu iekļauts Latvijā unikālā alus sērijā  ar kolekcijas vērtību – Alus Tavai pilsētai
Veicinot lokālpatriotismu, lielākā Latvijā ražojošā alus darītava Cēsu alus radījusi unikālu alus sēriju Alus Tavai pilsētai, kam ir kolekcionāru vērtība sērijā atainotās kultūrvēsturiskās tematikas dēļ. Sērijā iekļauti 4 Latvijas vēsturiskie novadi un 15 skaistākās pilsētas, kas noteiktas iedzīvotāju balsojumā, tostarp arī Kuldīgas ķieģeļu tilts pār Ventu.

Bagātinot alus kultūru un alus baudīšanas tradīcijas, Cēsu alus šovasar īsteno vērienīgu kampaņu, kuras mērķis ir vairot iedzīvotāju pašlepnumu par valsti un Latvijas pilsētām. 2013. gada nogalē sociālo tīklu kampaņā Mūsu lepnums Cēsu alus aicināja iedzīvotājus ieteikt vietas Latvijā, ar kurām lepojamies. Kampaņā piedalījās un ar savām iecienītākajām vietām Latvijā dalījās 20 tūkstoši iedzīvotāju. Veicinot mīlestību un lepnumu par savu dzimto zemi, 15 no populārākajām vietām un pilsētām ir iekļautas alus zīmola Cēsu Premium sērijā Alus Tavai pilsētai. AS Cēsu alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone-Zatlere: „Mēs – cēsnieki – lepojamies ar alus ražošanas ilgajām tradīcijām Cēsīs un krāšņo Viduslaiku pils kompleksu. Esam pārliecinājušies, ka katrā Latvijas pilsētā ir vietas, ar ko lepojas tās iedzīvotāji. Alus, kā apdziedāts latviešu tautas dainās – bieži bijis laika ritējuma un latviešu dažādu godu liecinieks – Alus Tavai pilsētai ir kā vēstures un kultūras mantojuma liecība Latvijas iedzīvotāju cieņai un mīlestībai uz šo zemi, šo valsti.”Sveicam Kuldīgas pilsētu un tās iedzīvotājus ar iekļūšanu Alus Tavai pilsētai etiķešu sērijā – sērijā iekļauts Kuldīgas ķieģeļu tilts pār Ventu, kas kampaņas pirmajā posmā iekļuva starp 15 iecienītākajām vietām Latvijā. Sērija Alus Tavai pilsētai ir visaptveroša alus segmentā – tajā iekļautas kolekcijas pudeles, skārdenes un alus glāzes. Gan sērijā iekļauto atribūtu apjoms, gan kultūrvēsturiskā tematika veido tās kolekcijas vērtību. Sērijā ir iegādājamas Cēsu alus vadošā un 2013. gadā Latvijā iecienītākā alus zīmola – Cēsu Premium alus pudeles ar 15 dažādu pilsētu etiķetēm, Cēsu Premium skārdenes ar četru Latvijas vēsturisko novadu – Vidzemes, Kurzemes, Latgales, Zemgales – kartēm. Sērijā ir iekļauta arī četru alus glāžu kolekcija ar Latvijas vēsturisko novadu dizainu.Detalizēts kampaņas apraksts un visu sērijā iekļauto pilsētu saraksts aplūkojams interneta vietnē: www.alustavaipilsetai.lv

Informācijai:

Cēsu alus jau vairākus gadus ar uzņēmuma vadošā alus zīmola Cēsu Premium vārdu īsteno sabiedrības iesaistes kampaņas, kas katru gadu ir veltītas kādam Latvijas sabiedrībai nozīmīgam faktam un latviskuma vērtību stiprināšanai. 2012. gadā tā bija skārdeņu sērija, kas veltīta Latviju raksturojošām vērtībām Cēsu Premium National Edition, 2013. – Dziesmu un Deju svētku gadā – atbalstot latviskās dziesmu un deju tradīcijas, tika izveidots Cēsu Prēmijas fonds un skārdeņu sērija Par dziesmu un Par Deju. 2014. gadā tā ir kampaņa Alus Tavai pilsētai, kas veltīta Latvijas pilsētām un vēsturiskajiem novadiem.

 

Reklāmraksts

Komentāri
Arnis Shimens
2020. gada 1. aprīlī, 18:54
Kad plānojat jaunu alus kroņkorķu sēriju ?
Vēlos pateikt lielu PALDIES par 4 peldkostīmu sēriju un 20 ornamentiem. Arnis Šimens,alus korķu kolekcionārs
Kolekcijā 182 valstis,kopā 20650 gab.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.