Aizvērt

Veselības veicināšanas konference

2014. gada 30. aprīlī, 14:39
Veselības veicināšanas konference
Lai aktualizētu mutes veselības nozīmi un informētu par veselības veicināšanas iespējām, Kurzemes Mutes veselības centrs (MVC), sadarbībā ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas zobārstniecības un sejas ķirurģijas centru 9.maijā no 10.00 Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4, Mārtiņzālē, organizē konferenci "Veselības veicināšana jebkurā vecumā".

Aicināti pedagogi, ģimenes ārsti, zobārsti, skolu un pirmsskolu iestāžu medicīnas darbinieki, sociālie darbinieki, pašvaldību pārstāvji.

Programma ir ļoti plaša.

10.30 Kurzemes MVC vadītāja Dzintra Ozoliņa runās par profilakses pasākumiem un zobārstniecības pakalpojumu pieejamību Kurzemes reģionā;

10.45 Slimību profilakses un kontroles centra direktore Inga Šmate  par Latvijas seniora portretu un veselības veicināšanu;

11.30  RSU asoc. prof. Anda Brinkmane stāstīs par mutes veselības problēmām dažādās vecuma grupās;  12.30         Kuldīgas aktīvās atpūtas centra direktora vietniece Jana Bergmane - par Kuldīgas pašvaldības attieksmi pret veselīgu dzīvesveidu.

12.50 kafijas pauze. 

13.20  psihologs-personāla treneris Aivis Kārkliņš referēs par tēmu Mūsdienu jaunietis – problēmas un izaicinājumi;

14.20 Pacientu ombuda vadītāja, Latvijas Pacientu atbalsta centra vadītāja Dace Līkanse informēs par pacientu tiesību regulējumu Latvijā. Senioru iesaisti veselības aprūpes jautājumos;

14.50  Veselības inspekcijas Kurzemes nodaļas vadītāja  Dace Roze runās  par Pakalpojumu pieejamību no vides pieejamības aspekta;

15.10  Nacionālā Veselības dienesta Kurzemes nodaļas vadītāja Dzintra Eglīte informēs par Nacionālā Veselības dienesta finansējuma nodrošinājums sabiedrībai.

15.30 uzstāsies Zobārstu asociācijas valdes loceklis Dr. Andis Paeglītis.

Dalība konferencē jāpiesaka pa tālr. 26432583 vai e-pastā dzintraozolina@inbox.lv.

Pedagogi saņems Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātās tālākizglītības programmas apliecību. Medicīnas darbinieki saņems tālākizglītības punktus.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.