Aizvērt

MEHU gars, nebeidzams cīņas spars

2014. gada 24. aprīlī, 23:16
MEHU gars, nebeidzams cīņas spars
Laiki mainās, bet tradīcijas paliek. Šogad, Mehu dienas 2014 notiks no 24. līdz 26. aprīlim Jelgavā un auto sporta kompleksā "Rullītis". Pasākumu organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes Studentu pašpārvalde kopā ar ilggadējiem un uzticamiem sadarbības partneriem.

Bez SIA Schenker šie svētki nu vairs nav iedomājami, jo 11 gadus pēc kārtas, tie ir pasākuma ģenerālsponsors. Protams, ir arī citi sponsori, no kuriem lielākā daļa ir Tehniskās fakultātes absolventi, kuri vienmēr ir gatavi atbalstīt savējos – mehus. Jau 19 pavasarus Mehu dienas ir bijušas kā modinātāja signāls Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem, jo rosība, centība un pilsētas patriotisms vieno gan studentus, gan pilsētas iedzīvotājus.

Šogad atskanēs 20. modinātāja zvans Jelgavā - īpaši skaļš, aktīvs un vienojošs - jo šogad šis pasākums svin apaļu jubileju - 20 gadus. Ja Mehi dara, tad ar vērienu - tā lai dzird gan mazs, gan liels, gan jauns, gan vecs.

Šī gada 24. aprīlī Mehu dienas tiks atklātas ar pagājušā gada jaunieviesumu– Nakts auto orientēšanos. Ņemot vērā pērnā gada pieredzi, Mehu dienu organizatori ir pārliecinājušies, ka šai aktivitātei ir sava pievienotā vērtība - asas izjūtas. Tāpēc tieši šī ir Mehu dienu 2014 atklāšanas aktivitāte. Kā jau nosaukums liek saprast - Auto orientēšanās starts tiks dots vēlu vakarā (plkst. 20.00) un finišs būs sagaidāms agrā nākamās dienas rītā (plkst. 2.00).

 
Oficiāli Mehu dienas tiks atklātas 25. aprīlī, dienā, kad, kā ierasts, rīts sāksies ar Mehu gājienu cauri pilsētai, kas noslēgsies Tehniskās fakultātes pagalmā, kurā dekāns Kaspars Vārtukapteinis, pašpārvaldes vadītāja, Mehu dienu galvenā organizatore Maija Bārzdaine, kopā ar ģenerālsponsora SIA Schenker direktoru Māri Kleinbergu svinīgi atklās un ieskandinās Mehu dienas.

 

Visas dienas garumā auto sporta kompleksā "Rullītis" norisināsies dažādi veiklības pārbaudījumi un uzdevumi: "Foto medības"; „Veiklības brauciens”; "Mini-dragreiss". Diena noslēgsies ar "LIF kino vakaru".

 

Trešā Mehu diena 26. aprīlī sāksies ar jaunumu "Skaistuma konkurss", kam sekos aktivitātes, ko skatītāji ir visvairāk iecienījuši - "Ātruma aplis"; "Drifts" un "Izdzīvošanas sacensības". Mehu dienas noslēgsies ar svinīgu apbalvošanu.

Auto sporta kompleksā "Rullītis" abas dienas no pulksten 10:00, skatītājiem būs iespēja piedalīties Tehniskās fakultātes institūtu aktivitātēs, lai pārbaudītu savu veiklību, zināšanas un izveicību dažādos uzdevumos.

Mehu dienas ir gan izklaides, gan intelektuāls pasākums, kas piedāvā dažādas aktivitātes studentiem, absolventiem un jebkuram piedzīvojumus baudošam cilvēkam bez vecuma ierobežojumiem.

 

Papildus informācija par Mehu dienām un pasākuma programma ir pieejama Mehu dienu mājas lapā –  www.mehudienas.lv vai zvanot, rakstot Mehu dienu galvenajai organizatorei Maijai Bārzdainei:
E- pasts: maija.barzdaine@gmail.com 
Mob.tel. +371 26 337 023

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.