Aizvērt

ASV vēstniecība izsludina video konkursu vidusskolēniem

2014. gada 8. februārī, 19:55
ASV vēstniecība izsludina video konkursu vidusskolēniem
ASV vēstniecība aicina 16–18 gadus vecus jauniešus piedalīties video konkursā un līdz 2014. gada 28. februārim izveidot 1–5 minūšu garu video par tēmu „Innovation”.

Desmit labāko video autori saņems veicināšanas balvas, bet labākā video autoram būs iespēja vasarā pavadīt 4 nedēļas ASV, piedaloties Bendžamina Franklina Starptautiskajā vasaras nometnē. Jauniešiem no 50 pasaules valstīm būs iespēja apmeklēt valsts iestādes, nevalstiskās organizācijas, kinostudijas, avīžu redakcijas, kā arī piedalīties profesionāļu vadītās nodarbībās un semināros par tādām tēmām kā žurnālistika, demokrātija, globālās politikas aktualitātes, jauniešu nodarbinātība un citas.

 

Video ir jābūt 1–5 minūtes garam un jāatbilst tēmai „Innovation”. Tas jāaugšuplādē www.failiem.lv vai kādā citā failu apmaiņas vietnē, nosūtot saiti uz e-pastu AlumniLatvia@state.gov līdz 2014. gada 28. februārim. Nosūtītajā e-pastā jāiekļauj video autora vārds, uzvārds, mācību iestāde, dzimšanas gads un datums, kā arī kontaktinformācija.

 

Vairāk informācijas par konkursu ASV vēstniecības interneta vietnē: https://riga.usembassy.gov/franklin_en.html.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.