Aizvērt

Var iegūt stipendiju mācībām Itālijā

2014. gada 8. februārī, 19:47
Var iegūt stipendiju mācībām Itālijā
Vidusskolēnu izglītības kustības "United World Colleges" (UWC) Latvijas organizācija arī šogad aicina Latvijas akadēmiski spēcīgos un sociāli aktīvos 10. un 11. klases skolēnus pieteikties konkursam uz 2014./2016. mācību gada stipendiju un mācību vietu Itālijas koledžā "UWC Adriatic".

 UWC organizācijas sastāvā ir divpadsmit starptautiskas koledžas, kas jauniešiem sniedz izglītību neatkarīgi no tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Kustības mērķis - ar izglītības un kopīgas pieredzes palīdzību veicināt mieru, un meklēt risinājumus ilgtspējīgai attīstībai. Jaunieši UWC koledžās apgūst Starptautiskā bakalaurāta (IB) programmu, kas ir atzīta arī Latvijā. Paralēli akadēmiskajai programmai skolēniem ir aktīvi jāpiedalās ārpusklases nodarbībās un jāiesaistās kādā no brīvprātīgā darba projektiem.

Latvijā UWC kustība darbojas kopš 1992. gada, katru gadu nodrošinot ceļazīmes uz kādu no UWC koledžām. Pilnā stipendijā ir iekļautas mācību, dzīvošanas un ēdināšanas izmaksas. Papildizdevumi (lidmašīnas biļetes un kabatas nauda) ir jāsedz stipendijas ieguvējam/-ai. Konkursam, kura uzvarētājs/-a divus gadus pārstāvēs Latviju Itālijas koledžā "UWC Adriatic", var pieteikties 15 - 17 gadus veci skolēni*, kas gatavi sevi pierādīt trīs konkursa kārtās.
Vairāk informāciju par pieteikumu meklēt: https://uwclatvia.wordpress.com/stipendiju-konkurss2014/

Stipendijas apjoms un līdzfinansējums:
Latvijai tiek piedāvāta viena mācību vieta un stipendija "UWC Adriatic" koledžā (Itālijā). Stipendija sedz mācību, dzīvošanas un ēdināšanas izdevumus visā mācību periodā uz diviem gadiem.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz  selection.lv@nc.uwc.net vai zvanīt pa tālruni 28768661 (Laurai Tiesnesei). Papildu informācija: www.uwc.org

* 2014. gada 1. septembrī kandidāts nedrīkst būt sasniedzis 18 gadu vecumu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.