Aizvērt
Vēl var pieteikties mācībām pieaugušajiem

Vēl var pieteikties mācībām pieaugušajiem

Vēl tikai līdz 31. augustam turpinās pieteikšanās pieaugušo mācību 8. kārtā. Mācību iestādes visvairāk gaida pieteikumus tajās izglītības programmās, kur var apgūt profesijas darbam būvniecībā un ķīmiskajās rūpniecībā, kā arī iegūt digitālās pamatprasmes. Pieteikties interneta vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv.
2022. gada 25. augustā, 16:17
Nākamajā numurā ceturtdien, 1. janvārī
Klientu ievērībai!

Tehnisku iemeslu dēļ "Kurzemnieka" e-versiju pa atsevišķiem numuriem nevar iegādāties. Ja vēlaties to abonēt uz 30 dienām, lūdzam atsūtīt vēstuli e-pastā: sludinajumi@kurzemnieks.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kur saņemt laikrakstu un tālruņa numuru. Mēs jums nosūtīsim informāciju par maksājumu.

Atvainojamies par pagaidu neērtībām!
Vecākas ziņas
Piesakies "Fizmix eksperimentam"

Piesakies "Fizmix eksperimentam"

2019. gada 23. janvārī, 10:51
"Latvenergo" aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties fizikas konkursam “Fizmix eksperiments”, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā.
Gandarījums par paveikto

Gandarījums par paveikto

2019. gada 23. janvārī, 08:00
„Izlaidums augstskolā ir lieli, vienlaikus individuāli svētki,” tā pēc Latvijas Universitātes (LU) Kuldīgas un Ventspils filiāles izlaiduma teica direktore Ruta Karloviča.
Enija cīnīsies finālā

Enija cīnīsies finālā

2019. gada 21. janvārī, 02:00
Latvijas TV erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 10. klases skolniece Enija Grēta Fiļippova ieguvusi tiesības februāra beigās būt viena no sešiem fināla dalībniekiem.
Izdarīts daudz, aicinās jaunus biedrus

Izdarīts daudz, aicinās jaunus biedrus

2019. gada 21. janvārī, 00:00
Dziedot spēka dziesmas un zīmējot latvju zīmes, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Kuldīgas starpnovadu arodorganizācijas padome brīvdienu mājā "Raxti" atskatījās uz pērn paveikto.
Dziesmas mācījās vēl naktī

Dziesmas mācījās vēl naktī

2019. gada 18. janvārī, 08:00
Tautasdziesmu dziedāšanas konkursā "Lakstīgala" ceļazīmi uz Kurzemes kārtu no Kuldīgas novada saņēma Ēdoles pamatskolas 1.–4. klases un Turlavas pamatskolas 5.–9. klases komanda.
Bērnudārzā kļuvis interesantāk

Bērnudārzā kļuvis interesantāk

2019. gada 16. janvārī, 03:00
„Vecākie bērni ēdienu uz šķīvja uzliek paši, ielej krūzītē tēju vai sulu. Tas ļoti atšķiras no tā, kā bija agrāk, kad visiem galdu uzklāja auklīte,” Kuldīgas bērnudārza „Bitīte” vadītāja Līga Megne stāsta, kā tiek ieviesta kompetenču izglītība jeb uz skolēnu orientēta mācīšanās.
Liela interese par mācībām senioriem

Liela interese par mācībām senioriem

2019. gada 11. janvārī, 04:00
„Tas, kas te notiek, man liek domāt par filmu "Džimlai rūdi rallallā". Arī jūs esat cilvēki, kuri vēlas mainīt pasauli,” tā vairāk nekā 100 novada pensionārus Kuldīgas senioru skolas atklāšanā Mākslas namā uzrunāja mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics.
„Skolotājam jābūt formā”

„Skolotājam jābūt formā”1

2019. gada 9. janvārī, 03:00
„Gandarījuma mirkļi skolā mijas ar darvas pilieniem. Reizēm kā jebkuram uznāk šaubas – varbūt darīt ko citu, bet brīžiem liekas, ka šī ir mana īstā vieta,” tā Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas direktores vietniece, bioloģijas un ķīmijas skolotāja Ilze Ose saka pēc fonda „Draudzīgais aicinājums” balvas „Lielā pūce” saņemšanas. Vairāk 9. janvāra „Kurzemniekā”.
Kas notiek ar skolēnu pareizrakstību?

Kas notiek ar skolēnu pareizrakstību?1

2018. gada 17. decembrī, 05:00
Sarakste lietotnēs „WhatsApp” un „Messenger”, sociālajos tīklos un forumos – rakstu valoda telefonā un datorā kļuvusi nozīmīgāka nekā jebkad agrāk. Par to, vai skolēni tajā ievēro pareizrakstību, 17. decembra „Kurzemniekā” stāsta Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas latviešu valodas skolotāja Aiga Moļņika. Par saziņu tiešsaistē runā arī skolēni.
Augsts novērtējums skolām

Augsts novērtējums skolām

2018. gada 14. decembrī, 08:00
Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitingā par labākajām atzītas arī divas mūspuses mācību iestādes: Alsungas vidusskolai lauku vidusskolu grupā 1. vieta grupā "Izaugsme", bet Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolai (KMHZV) specializēto skolu grupā 1. vieta un Lielā pūce kategorijā "Dabas zinības".
Kas tik viss nenotiek skolā!

Kas tik viss nenotiek skolā!

2018. gada 10. decembrī, 02:00
„Kad valsts svētku nedēļa ar patriotisku koncertu, erudīcijas konkursiem un sacensībām "Superpuika" bija aizvadīta, sākās nākamās aktivitātes,” Turlavas pamatskolas direktores Lāsmas Veigeltes stāstītais pārliecina, ka dīku dienu kolektīvā nav.
Rīta stunda bērniem

Rīta stunda bērniem

2018. gada 26. novembrī, 04:00
Reizi mēnesī sešgadnieki un pirmklasnieki dodas uz Skrundas bērnu bibliotēku, lai kopīgi ar bibliotekāri lasītu grāmatu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.