Aizvērt

Sporto kopā ar teju 50 tēviem

2021. gada 14. septembrī, 11:17
Raksta autors: Laila Liepiņa
Sporto kopā ar teju 50 tēviem
Foto: Laila Liepiņa
Piektdien Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola godu Tēva dienai bija sarīkojusi sportisku dienu, kurā tēti tika aicināti piedalīties, un sportot bija gatavi gandrīz 50.
Nodarbes Estrādes parkā vadīja un vērtēja 12. klases skolēni. Tās sākās ar iesildīšanos aerobikas treneres Lindas Zīlītes vadībā. Skolas teritorijā klašu komandas apmeklēja izzinošas un jautras stacijas, kurās bija radoši uzdevumi. Varēja ar skolas medicīnas māsiņu parunāt par veselību, apmeklēt ugunsdzēsības staciju, iemācīties rotaļlietas nosaukt krieviski u.tml. 9., 10. un 11. klase orientējās pilsētā, kur uzdevumus bija sagatavojusi absolvente Ieva Gūtmane.


Elans un Raivo (1. klase) Babrovski, stafetes uzdevumus pildot, darbojas kā saliedēta komanda, jo, kā pastāstīja tētis, kopā viņi to darījuši jau bērnudārza pasākumos.


Gunārs un Mārtiņš (6. klase) Freimaņi četrās bļodās sajauktās pupiņas sašķiroja trīs minūtēs un 18 sekundēs.


Ginta un Gustava (6. klase) Preisu kopējais rezultāts galda tenisa bumbiņas atsišanā gaisā – 246 reizes.
Juris un Adrians (1. klase) Dārznieki pēc garās un daudzveidīgās šķēršļu joslas atzina, ka kopā sportot viņiem patīk vienmēr.


Cīruļu ģimenes tētis Elviss sportiskajās stacijās piedalījās ar četriem bērniem: Elvisu (2. klase), Raimondu (4. klase), Raenu (6. klase) un Ravellu (8. klase). Attēlā – tētis uz ātrumu ķerrā stumj abus jaunākos. Tikmēr lielākās meitas stāsta, ka sportiski kopā atpūšas bieži, ar prieku atceroties braukšanu ar ūdensmotocikliem un supošanu.


1. klases komanda mācās sadarboties, metot basketbola bumbu kastē.


Sētā skolotājas Ivetas Goldbergas vadībā tiek veidots zemes mākslas objekts Saule. Viens stars 6. klases izpildījumā top no zeltslotiņām.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.