Aizvērt

„Nepadoties – cīnīties līdz galam!”

2019. gada 5. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
„Nepadoties – cīnīties līdz galam!”
Sporta skolas absolventi.
Tāds ir Kuldīgas novada sporta skolas šīgada absolventu vēlējums jaunajiem sportistiem.
PRASĪBAS KĻŪST STINGRĀKAS

Vispirms apliecību par programmas 20V izpildi saņēma 58 devītās klases beidzēji. Savukārt sporta skolas 57. izlaidumā programmas 30V apliecība pasniegta astoņiem absolventiem (viens nebija ieradies).

„Šogad izlaidumā tāda ģimeniska atmosfēra,” sacīja sporta skolas direktors Agris Kimbors. „Visi sporta skolu pabeigt nevar, jo katru gadu prasības arī šeit kļūst stingrākas: jāpiedalās sacensībās, jāizcīna vietas. To redzam izlaidumā – jūs esat astoņi paši izturīgākie, bet pirms trim gadiem, kad beidzāt 9. klasi, apliecības saņemot, sēdējāt trijās rindās.”

Ne reizi vien tika uzsvērts, ka jauniešiem, trenējoties sporta skolā, ieaudzināta darba ētika: viņi spēj strādāt pacietīgi un uzdevumu izpildīt atbildīgi.


KUSTĒTIES UN SASNIEGT MĒRĶUS

Volejbola treneris Ainārs Zankovskis ieteica skolas direktoram apliecībās ierakstīt vārdus izglītība turpināma: „Tā raksta, kad pirmajā piegājienā 9. klasi nevar pabeigt parastajā skolā un mācības jāturpina vēl gadu.” Audzēkņiem viņš novēlēja nekad nepazaudēt sportošanas prieku. „Vienalga, kādā līmenī. Kaut vai, no rīta pieceļoties, desmit reižu pietupties. Tas ir grūti, un es to jau sen vairs nedaru,” uz jautras nots sacīto beidza treneris.

Vieglatlētikas trenere Aija Lancmane vislielāko paldies sacīja vecākiem, jo, pateicoties viņu uzņēmībai un atbalstam, 9. klašu beidzēji apliecību saņem tik kuplā skaitā. „Paldies, ka spējāt jauniešus motivēt arī tad, kad uz treniņnodarbību vai sacensībām negribējās doties. Mēs, treneri, zinām, ka sasniegumi, lielās uzvaras jums vēl priekšā, tāpēc iesākto turpiniet! Ticiet man – nenožēlosiet. Vērtīgākā izglītība arī sportā ir iemācīties sevi motivēt – izdarīt to, kas jāizdara pat tad, ja negribas. Sasniedziet savus mērķus kaut vai tāpēc vien, lai pēc tam varētu atskatīties un pasmaidīt tiem, kuri jums neticēja!”


LEPOTIES, KA IR NO KULDĪGAS

Pašvaldības pārstāvis Viktors Gotfridsons absolventiem sacīja: „Pirms pāris dienām televīzijā skatījos, kā cīnās mūsu bijušais sporta skolas audzēknis, riteņbraucējs Krists Neilands. Viņš prestižā velobraucienā (Giro d’Italia – aut.) izcīnīja piekto vietu ļoti smagā posmā. Kad komentētāji pieminēja, ka Krists nāk no Latvijas, no Kuldīgas, kļuva priecīgi ap sirdi un lepnums, ka mūsu audzēknis pasaulē ticis pie tādiem panākumiem. Atcerieties, ka esat beiguši vienu no labākajām sporta skolām valstī! Mūsu pienākums ir gādāt, lai jums būtu treniņiem piemēroti apstākļi, bet jums tas jāattaisno.”


Ko par gaitām sporta skolā domā paši absolventi, uzziniet 5. jūnija Kurzemniekā.


Galerijā – Lailas Liepiņas foto
Komentāri
Voly
2019. gada 5. jūnijā, 09:39
Kauns Kimbor, ka sporta skolai pedeja gada pietrukst audzeknu, lai ari tiem, kas lidz 11.klasei trenejusies apsolvetu sporta skolu.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.