Aizvērt

Mūzikas skolu vadīs Andra Zvejniece

2019. gada 3. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Mūzikas skolu vadīs Andra Zvejniece
57 gadus Kuldīgas mūzikas skolu ar drošu roku vadījusi Maruta Rozīte, bet šovasar vadības grožus pārņems viņas audzēkne Andra Zvejniece.
Foto: Laila Liepiņa
No 1. jūlija Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas direktore būs kuldīdzniece Andra Zvejniece. Tā sēdē lēmusi novada dome.
Līdzšinējā direktore Maruta Rozīte skolu vadījusi kopš 1962. gada. Vaicāta par vēlējumiem savai skolniecei un pēctecei, M.Rozīte atjokoja, ka tos teikšot nākamā mācību gada sākumā, bet piebilda, ka jaunajai direktorei nākšoties atrisināt diezgan daudz problēmu.

A.Zvejniece atzīst, ka doma atgriezties dzimtajā pilsētā briedusi gadiem: „Visu laiku nebiju gatava savu dzīvi pilnīgi mainīt – atstāt visu, kas iesākts, un sākt no jauna. Kad tika izsludināts konkurss, sapratu: vai nu tagad, vai nekad. Tā kā pēdējie divi gadi man pagājuši, auklējot bērniņu, šis bija laiks visu pārdomāt un izsvērt, kas darīts un ko vēl gribu paveikt. Sapratu, ka vēlos jaunus izaicinājumus, attīstību, jaunas zināšanas, un šī ir lieliska iespēja.” Direktores amatā viens no izaicinājumiem būšot vadīt kolektīvu, kurā strādā viņas pašas skolotājas.

Andra savulaik absolvējusi Kuldīgas mūzikas skolas kora klasi. Latvijas Mūzikas akadēmijā viņa ieguvusi profesionālā bakalaura grādu mūzikā un kordiriģentes kvalifikāciju, bet Latvijas Universitātē – pedagoģisko izglītību. 14 gadus darbojusies kā kordiriģente un mūzikas pedagoģe, bijusi vokālās grupas Latvian Voices dziedātāja un viena no šī populārā kolektīva dibinātājām.

Konkursā uz direktora amatu tika saņemts tikai viens pieteikums.
Komentāri
Doremi
2019. gada 3. jūnijā, 08:29
Likās, ka tas nekad nenotiks! Tur vēl dažām laiks posties...
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.