Aizvērt

Sportot kopā – jautri

2019. gada 31. maijā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Sportot kopā – jautri
Sacensībās "Sporto visa klase" 6. klašu grupā 3. vietu Latvijā izcīnījusi V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 6.a klase.
Foto: Skolas arhīvs
Projekta "Sporto visa klase" finālsacensībās ar kausu un bronzas medaļām savā grupā var lepoties V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 6.a klases kolektīvs.
Ne mazāk slikti rezultāti arī pārējiem šīs mācību iestādes kolektīviem: savās klašu grupās 4. vietā ierindojušās 3.b un 5.b, bet 5. vietā – 4.b klase. Finālā Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā piecas labākās komandas no visas Latvijas startēja četrās vecuma grupās.

Projekta Sporto visa klase piektajā sezonā 70 pašvaldībās iesaistījās 330 klases no otrās līdz sestajai, pulcējot 7500 dalībnieku. Vispirms bija jāpārvar divas atlases kārtas. Pirmajā jāsacenšas stafetē, jāpaveic labi darbi ar moto Visi kopā mēs to varam, vērtētas arī skolēnu sekmes. Otrajā kārtā notika sacensības tautas bumbā, bija jāizpilda vispārējās fiziskās sagatavotības testi. Finālā piedalījās 20 labākās klases četrās vecuma grupās: bija sportiskas nodarbes, pārbaudītas zināšanas par olimpisko kustību, jāiesniedz gada vērtējums mācībās.

Projekts Sporto visa klase turpināsies arī nākamajā mācību gadā, kurā bez iesaistītajiem piecas reizes nedēļā sāks sportot bērni no 2. un 3. klasēm visā Latvijā. Programma paredz 3., 4., 5. un 6. klašu skolēniem katru nedēļu papildus nodrošināt trīs fakultatīvas sporta nodarbības saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas metodisko materiālu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.