Aizvērt

Vērienīga būvniecība, modernas iekārtas

2019. gada 11. oktobrī, 08:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Vērienīga būvniecība, modernas iekārtas
Kuldīgas saplākšņa ražotnes "Stiga RM" topošajā modernajā ražošanas ēkā notiek celtnieku – ģenerāluzņēmēja "BauArt" un apakšuzņēmēja "Ajor" – iknedēļas plānošana.
Foto: Lāsma Reimane
Bērza saplākšņa ražotāja "Stiga RM" Kuldīgā turpina paplašināties – Meistaru ielā tiek celta jauna ražošanas ēka un gādāta mūsdienīga, pat robotizēta tehnika.
Kā stāsta ražotnes vadītājs Jānis Osis, investīciju programma 2019.–2021. gadam paredz ieguldīt 6,1 miljonu eiro. Bērza saplākšņa industrijā iekārtas būs pasaulē visjaunākās, viena no tām – pilnībā robotizēta skaidas lobīšanas līnija. Tādējādi ražošana būs maksimāli efektīva un produkcija – ar augstu kvalitāti. Turklāt tā būs viena no pasaulē pirmajām ar tik lielām automatizācijas un attālinātas kontroles iespējām. Būvdarbos strādā SIA BauArt, iesaistot apakšuzņēmēju Ajor. Iekārtas piegādās vadoši ražotāji no Somijas un Šveices.

„Par spīti tirdzniecības kariem, breksitam un ģeopolitiskajai nestabilitātei, kas izraisa preču un pakalpojumu pieprasījuma lejupslīdi, kā arī globālu rūpnieciskās aktivitātes un ievērojamu investīciju vājināšanos, mēs turpinām Kuldīgas ražotnē mērķtiecīgi investēt,” uzsver J.Osis. „Nolūks ir paaugstināt produktivitāti, mūsu bērza saplākšņa kvalitāti un pievienoto vērtību. Krītoša tirgus apstākļos tas ir ļoti svarīgi, lai celtu konkurētspēju, piesaistītu patērētājus un paplašinātu pārstāvniecību pasaules tirgos.”

Ražotnes attīstībā tiekot likti lietā gan paša uzņēmuma līdzekļi, gan finanšu grupas OP Corporate Bank plc filiāles Latvijā ieguldījums.
Komentāri
Juta
2019. gada 13. oktobrī, 12:06
Par troksni piekrītu. Otra problēma ir tā skābā smaka. No mērcēšanas laikam. Nu nav izturama.
Ruta
2019. gada 11. oktobrī, 12:42
Tas viss labi,bet tas troksnis tā gaudošana kas ir dzirdama gan dienā gan naktī gan nav ciešama.Sevišķi ja tā mašīna, varbūt strādā kalte,tiek ieslēgta naktīs un brīvdienās.pavisam traki ir vasarās ,logu nav iespējams turēt vaļā,mocies savā karstā istabā.Arī pie aizvērtiem logiem ausīs jābāž aizbāžņi,lai smadzenēs negaudo.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.