Aizvērt

SPA vīriešiem un džentlmeņu klubiņš

2019. gada 13. septembrī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
SPA vīriešiem un džentlmeņu klubiņš
Kuldīgas bārddziņu salons "Royal Dandy" iekārtots kā džentlmeņu klubs. Tā īpašnieks ir uzņēmējs Igors Kalugins.
Foto: Lāsma Reimane
Pirmdien Kuldīgā, Aizputes ielā pretī tirgum, durvis vērs bārddziņu salons "Royal Dandy".
Tā īpašnieks Igors Kalugins puspajokam pie durvīm rāda uzrakstu Tikai vīriešiem un saka – tas neesot seksisms, jo laipni gaidīti visi, bet šī vieta vairāk iecerēta kā vīriešu pasaule: SPA, klubiņš, vieta, kur atnākt tēvam ar dēlu, kur kopā ar labiem draugiem noskatīties hokeja spēli vai arī norunāt biznesa tikšanos.

Igors ar ģimeni atgriezies Latvijā pēc ilgiem ārzemēs nostrādātiem gadiem un atsaucies zīmola Royal Dandy īpašnieces, cēsnieces Sigitas Norvelas idejai atvērt šādu salonu Kuldīgā. Latvijā tādi ir četri – vēl arī Cēsīs, Valmierā un Rīgā. Te būs vīriešu frizētava un bārddziņu salons, klientus apkalpos divi meistari, piedāvājot klasisko skūšanu – pakalpojumos ietilpst gan īpaša kosmētika un bārdas kopšanas līdzekļi, gan siltie dvielīši un bārdas naži. Procedūra pēc labākajiem līdzīgu salonu standartiem vienam klientam ilgs stundu vai pusotru.

„Kuldīgā šādus pakalpojumus neviens nepiedāvāja, lai gan te ir ļoti labi meistari. Ne vienmēr vīriešiem un sievietēm ir ērti doties pie friziera vienā telpā. Meistari strādās pēc pieraksta, salons būs atvērts no deviņiem līdz sešiem. Kad būs radies noteikts klientu loks, izveidosies arī klubiņš. Tiem, kuri nāks šurp, jāmēģina šo laiku atvēlēt sev – jāizslēdz mobilais telefons un jācenšas procedūru izbaudīt. Vīriešiem, kuri nebūs pie stūres, piedāvāsim kādu stiprāku malku, bērniem – karsto šokolādi,” skaidro Igors.
Komentāri
ibio
2019. gada 17. septembrī, 16:46
Vispar kuldiga ar tiem frizieriem ir ka ir, tikai paritis labi meistari,. Noteikti bus japiekapj, kaut vai tikai tapec lai pameginatu skusanas procesu..bardas nazi,dvieli..izklausas loti daudzsolosi!!!
Rembo
2019. gada 16. septembrī, 10:13
Super! Jauns un nebijis koncepts večiem Kuldīgā! Nez, ko teiks mana friziere, kad pamēģināšu sānsoli Royal Dandy
Viktors
2019. gada 15. septembrī, 22:41
Es ar grib būt skaists. Būs Kuldīgā , taisīs vien skaist frizūr.
the litch
2019. gada 14. septembrī, 23:45
Nu, bija kāds tur šodien? Braucu garām, redzēju, ka ir tur tāds salons. Iekšā neiešu pagaidām :) gan jau, ka matu griezums 30€. Jādzird kāda atsauksme sākumā...
ainava
2019. gada 14. septembrī, 06:41
Būs skaisti vīrieši Kuldīgā
the litch
2019. gada 13. septembrī, 20:15
Lai izdodas!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat gatavs atbilstoši šī brīža apstākļiem taupīt:
pilnībā gatavs un jau dzīvoju taupīgāk, ierobežojot ikdienas tēriņus,
vēl nezinu, kur un kā ietaupīt,
nepieņemu situāciju un to, ka tagad ikdienā no kaut kā jāatsakās,
taupīt negrasos,
neesmu domājis par šo jautājumu.